• Twitter
 • rss
 • facebook

Підключайся до нас!

Звіт по новим сайтам в ході марафону

Давно це було, але я згадав, що робив звіт за серпень та вересень, тепер розкажу, що було з сайтом (точніше з 2-ма) за жовтень, листопад, грудень 2016 року. Ви ж уже в курсі, що я вирішив прийняти участь у марафоні від 9SEO і пройти у нього навчання. Тому що мої навички по створенню та наповненню якісним контентом далекі від ідеалу. Вже можу сказати, що витрачених грошенят не шкода.

На початку жовтня почався марафон. Під кінець місяця у мене вже був майже повністю налаштований сайтик, готовий приймати гори контенту. Хоча зараз я маю змогу вливати великі суми в контент, але я не можу їх освоїти. Як виявилось, до кожної статі потрібно ставитись дуже серйозно – від підбору теми і ключів, до перевірки до дрібниць готового тексту.

Так як поки я не делегую свою роботу, то підбором тем для статей, підготовкою ТЗ для копірайтерів, та їх пошуком займаюсь я. Звісно статті я також перевіряю і публікую сам. Це займає багато часу, якого в мене обмаль – благо роботи в оффі повно. Тому ось результат після 3-х місяців “роботи”:

Сайт також мед. тематики:

 • Опубліковано лише 19 статей приблизно по 10к знаків, на що пішло 8,5 к руб. Також велись певні роботи над вдосконаленням сайту і була оплата за хостинг та домен – 1.5к руб.
 • Учора замовив 2 зовнішні лінки на головну на суму 1.5к руб. для швидкої індексації і поступового набору трасту.
 • За 3 місяці вкладено 11.5к руб.
 • В індексі 22 сторінки.
 • Трафік стрибає при переобході нових сторінок ботом Яшки до 15 уніків. Але загалом 2-3 уніка на добу;

Наразі триває наповнення контентом і коли буде близько 30-40 статей, займусь толковою перелінковкою. Також планую задіяти ще 1-2 копірайтерів для швидшого наповнення сайту. Думаю на новорічні свята і місяці застою в оффі доберусь до планки хоча б 100 статей, від яких очікую трафіку 800-1000 уніків. Але біда в тому, що статті починають давати трафік реально після 5-6 місяців від їх індексації.

Тепер по першому мед сайту:

Змінив тему, структуру, підправив майже всі статті і вуаля:

 • Нових статей не замовляв, тому так само 41 стаття.
 • 54 сторінки в пошуку Яшки.
 • Трафік стрибав уже кілька разів до 70 уніків, а загалом 40-50 переходів з пошукових систем щодня.
 • Загалом вкладення залишились на рівні 43к руб.

Плани: Підправити дрібнички і залити ще 100+ статей. Очікую до осені 2к уніків.

Марафоном та навчання зокрема дуже задоволений. Дізнався багато цікавих моментів і якщо марафонський сайтик вистрелить, то готовий вкластись по повній і створення таких сайтів поставити на потік.

В оффі робота кіпить. Тортики, макаруни, кап-кейки, печиво. Зараз активно виконуємо замовлення до дня св. Миколая та на Новий Рік. Задумаємось над корпоративом, бо персоналу стає все більше. У наступному році розкажу як усе відбулось =)


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Жги))) Как сейчас, трафик повышается?

Интересно. Слежу дальше за развитием сайта.

Залишити коментар, або два до запису "Звіт по новим сайтам в ході марафону"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette