• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Зовнішні посилання для сайту

Posilanya

Продовжую по трохи свій марафон по створенню сайту про паркет в загальній тематиці ремонт та будівництво. Дорога те перспективна ніша. Будь-який сайт у цій тематиці при гарному ставленні, може принести власнику гори прибутків, або повне розчарування.

Дію по плану і починаю просування сайту. Вже мало бути на руках 100+ статей, але я трішки забив на сайтик, або якщо сказати красиво – дав йому відстоятись. Тому наразі маю лише 30 статей, частина яких уже увійшла в ТОП видачі Яшки по місту Москва. Я задав собі такий регіон і тільки так переглядаю позиції.

Я виділив для себе 10+ статей, що вже в ТОП 20 та вирішив підбодрити їх зовнішніми посиланнями із тематичних сайтів, що вже мають певний трафік та трас від ПС.

Для початку вирішив купити по 2-3 посилання на сторінку з Рота Посту, а лише тоді буду закуплятись в ГГЛ.

Які сайти я обираю донорами для свого молодого блогу?

Для початку я дивлюсь на трафік – ну не розумію я такої ситуації, коли ТИЦ сайту 50, сторінок в Яшки 3000, а трафік 20 чоловік. Намагаюсь купувати посилання з блогів із трафіком від 100-150 уніків, як мінімум.

Сторінки у індексі Гугл та Яндекс – ставлю мінімум по 300, але бажано від 500-1000 сторінок. Погано коли Яшка з’їв 1к, а гугл тільки 50-100, значить щось не так.

Дизайн – Шаблоні сайти зазвичай лайно. Кажу як є, по іншому не можу. Більш менш унікалізовані та структуровані викликають довіру.

Реклама РМЯ на сайті – якщо сайт прийняли у РМЯ, то значить кілька фільтрів він вже пройшов. Значить і згодиться донором для мого сайту.

ТИЦ та PR – забиваю мінімальні 10 та 1, але обираю зазвичай 40-50. Правда і ціни тоді відповідні. Я не гонюсь за ТИЦом, але цей показник в сукупності з іншими показує СДЛьність сайту.

Каталоги – якщо блог є в Яндекс каталозі та Дмоз і ціна лінк не захмарна, то варто брати.

На око – звичайно якщо моє внутрішнє відчуття підказує, що сайт лайно – брати не буду.

Що ж там сам пацієнт?

Змінив дизайн на світлий і кілька налаштувань підкрутив. Ще багато роботи, але й часу повно. Почав купувати посилання – результатів чекаю мінімум через місяць.

Трафік поки на рівні 10-12 уніків. Тому буде від чого відміряти після масштабних покупок лінків.

Далі по плану ще контент. Багато контенту. Посилання та соціалізація. Трафік з соціалок дешевий, але трафік на самому сайті дорогий, тому варто ловити траф звідусіль. Про це в наступних постах.

— – —

Хотите получить отличный софт для решения юридических вопросов? Для вас он собран на сайте софткомюа. Заходим, качаем, отвечаем, работаем.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Також зараз створив сайт про будматеріали, правда регіональний. Бо працюю в одній фірмі і просуваю її товар (вікна двері). Побачив цікаву річ, що конкуренція в цій темі на рівні Івано-Франківська просто жалюгідна. Якісь забиті ключовими словами сайти в кращому разі. Скоро думаю вийти в топ гуглу.

Вікна та двері то мабуть найконкурентніша мікроніша в будівництві та ремонті. Добре що можна задати регіон і показати замовнику результат.

Раніше всі тільки так і виїжджали в ТОП – купа ключів + сапа.

Та тепер той час пройшов а вони все одно живуть минулим і діють за старими схемами зафільровуючи свої сайти)

А может народ окна-двери хорошо покупает и по офлайн рекламе и даже не пытается в Интернете искать?

Ні сьогодні вже були переходи на сайт і замовлення)

Я не совсем точно выразился. Возможно аудитория заказчиков окон-дверей не является компьютеризированной. Говоря простым языком, это люди немолодые (как мне кажется), при каких-то деньгах, но абсолютно далекие от поиска товаров-услуг в Интернете или очень консервативные в своих поисках и предпочитают действовать по старинке: объявы в газетах, на уличных носителях и т.п.

P.S. Хто має людські сайти про будівництво, ремонт та будівельні матеріали – готовий купити посилання.

Доброго дня.Можете підказати ресурси з +- безпечними темами?(офіційний це зрозуміло)

Где вы затупляете ссылочную массу для блога?

Залишити коментар, або два до запису "Зовнішні посилання для сайту"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette