• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Жорсткі диски ємністю 4 Тб від Hitachi

Торговою маркою G-Technology (Hitachi) представлені перші жорсткі диски, ємність яких 4 Тб. Вони випускаються в дводисковому виконанні відповідно для G-RAID і RAID 0. G-RAID Thunderbolt поза всяким сумнівом є найшвидшим з існуючих інтерфейсом, використовуваним спільно з пристроями, швидкість передачі даних яких досягає 10 Гбіт / с. Інтерфейс може похвалитися стабільністю пропускною здатністю під час одночасної обробки декількох потоків HD-відео, у тому числі ProRes 422, DVCPro HD, REDCODE і XDCAM HD. Накопичувачі ємністю 8 Тб в даний час є найбільшими за ємністю двошаровими пристроями зберігання даних у світі, що відносяться до RAID 0.

Диски G-RAID приходячи до споживача, вже налаштовані в масиви RAID-0, що забезпечує максимальну пропускну здатність. Технологічно вони спеціально розроблялися для редагування відео, для захисту від перегріву в них використовуються спеціальні системи охолодження і циркуляції повітря. Алюмінієвий корпус дозволяє підтримувати невисоку температуру, а розумні тихі вентилятори не дозволять пристрою потривожити вас шумом. G-RAID в даний час, безперечно, є ідеальним рішенням покликаним вирішити поставлені завдання пов’язані з постобробкою цифрових відео-або аудіоматеріалів. Як очікується, поставки пристроїв почнуться в четвертому кварталі 2011 року, і першими доступними рішеннями стануть пристрої G-DRIVE і G-RAID ємкістю 4 ТБ.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Жорсткі диски ємністю 4 Тб від Hitachi"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette