• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Збільшення прибутку з РМЯ

Не знаете что делать со своим ноутбуком? Тогда для вас компьютерное обслуживание станет спасением.

CTR

З Рекламною Мережею Яндекса я працюю відносно недавно, здається 2-й рік. Всі наші стосунки я проводжу через ЦОП Profit-Partner. Роботою з ними дуже задоволений – гроші приходять вчасно, підтримка адекватна, купа налаштувань та корисний блог.

У мене було в РМЯ 2 сайти, зараз залишився один по дієтам. Я його монетезую тізерами та контекстом. Але мені здається, що при достатньо хорошій відвідуваності блогу я отримую не максимум заробітку з контексту, тому вирішив почитати корисних статей як збільшити прибуток. Виявилось що потрібно провести низку експериментів  в ході яких і можна буде визначити найефективніший колір оголошень, фону, їх розмір та розміщення.

От вирішив поділитись з вами першими результатами та спостереженнями.

  • Перше, що потрібно зробити для збільшення прибутку з РМЯ – це правильно розмістити блоки реклами:

Блоки повинні знаходитись якнайближче до контенту. Якщо у вас переважають картинки та відео, то ставте блоки прямо після них. Якщо на сайті статті приносять найбільший трафік, то потрібно розміщувати блоки до, після та в самому контенті.

Цього разу я не проводжу експерименти з  розміщенням блоків, а лише тестую клікабельність різних кольорів. Розкажу детальніше про місце знаходження блоків іншого разу.

  • Друге, що потрібно зробити, це визначитись із кольоровою гаммою:

– Колір фону;

– Колір заголовків оголошень;

– Колір тексту;

– Колір посилань в оголошеннях;

Але для кожного сайту кольорова гамма з найбільшим ctr унікальна. Щоб підібрати свою ідеальну схему потрібно провести багато експериментів та витратити трохи часу на аналіз. Та є кілька рекомендацій, що спростять пошук саме вашого ідеалу:

Потрібно створити 4-5 експериментальних оголошень та поставити їх в ротацію. При хороший відвідуваності, можна побачити результат уже на перший день.

Як створити ротацію оголошень РМЯ

Виявляється є багато скриптів для реалізації ротацій оголошень, але я спробував ту, що описана на блозі Профіт-Партнера: Читаємо тут.

Все доволі просто і налаштовується за пів годинки, а той швидше.

Далі головне це аналіз. Дивитись потрібно саме на ctr, а не ціну кліків. Аналізувати можна після 50-100 кліків. Або, як в моєму випадку при 20-30-ти кліках, коли видно серйозну різницю.

Ось мій ctr при тому, що фон був, як у сайту, а кольори оголошень та посилань, як на сайті:

RSYA CTR berezen

Це дані 2-х блоків за березень цього року. А тепер результати сьогоднішнього тесту за пів дня:

 RSYA CTR 10 kvitnyaКрутив лише пів дня і одразу побачив велику різницю, тому подальші експерименти буду проводити в іншому руслі.

Один експеримент фактично вдвічі збільшив клікабельність оголошень. Далі – більше. Хочу протестувати клікабельність у різних частинах сайту, а тоді погратись із кількістю оголошень, аби визначити максимальну ціну кліку.

Цікаві результати від подальших експериментів? Тоді підписуйтесь на оновлення і чекайте нових звітів.

P.S. При яскравих контекстних оголошеннях, ctr тізерів не впала, що не може не радувати.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Спасибо за статью о нашем ЦОП!

Представитель Profit-Partner.

Приємно з вами працювати. Жаль, що один сайтик ніяк не можу до вас додати, точніше до РМЯ.

Залишити коментар, або два до запису "Збільшення прибутку з РМЯ"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette