• Twitter
 • rss
 • facebook

Підключайся до нас!

Заробляємо на створені блогів та сайтів

Привіт, дорогі читачі. Радий вітати вас на своєму блозі. Сьогодні я вирішив поміркувати над тим, як простому блогеру можна заробити на створені сайтів. На скільки це реально. В цьому пості я розповім де шукати замовників, які будуть платити за таку не складну роботу. Наведу реальний приклад.

Одного разу моя знайома побачила як я порпався в адмінці свого блогу і запитала чим я займаюсь. Я їй відповів, що пишу нову статтю для свого блогу, яку зможуть прочитати сотні і тисячі людей, яким вона стане цікавою.

Тоді вона поцікавилась – А яка ж мені від цього блогу користь чи вигода? Ну, пишеш ти все що спаде на думку, можливо комусь і цікаво це читати, але ж ти нічого не продаєш. На чому ти заробляєш, в чому підвох?

На це питання я дав їй довгу та змістовну відповідь. Пояснив, що розкручений блог продає рекламні місця під банери по 100$ за штуку, продає посилання та публікує платні огляди за 50$ та більше.

Тоді в її очах загорівся вогник.

– А можеш мені такий зробити і моїй подрузі! Я заплачу! Скільки потрібно?

Я ще довго намагався їй пояснити, що потрібні хоч якісь мінімальні знання для підтримання блогу у робочому стані. Та ще більше навичок і головне коштів та часу на його правильну розкрутку. Та її було все одно.

Ось вона – золота жила (в моїй голові нібито загорілась лампочка)! Їй я зробив блог безкоштовно. Вона заплатила лише за хостинг і домен. Усі консультації я надавав їй безкоштовно.

Але з її подруги я взяв невеличку, так сказати, символічну оплату своїх послуг. Для мене нічого не коштувало залити WordPress на хостинг та встановити безкоштовний шаблон – це звична справа. Для вас я думаю також. Але для тієї дівчини, то був “Космос”. Очі ближчали, посмішка ставала все більшою. Нарешті все було готово. Вона отримала свій блог, а я свої 10$.

Скажете мало? А що ви хотіли за таку просту роботу, та ще й по блату подруги?

Та суть даного посту не в тому, як робити блоги для друзів, а в тому, як на цій справі непогано заробити.

Ви можете заробляти хороші грошенята, створюючи блоги чи сайти для різних компаній та просто фізичних осіб. Варто лишень мати хоч якесь портфоліо, можливо, кілька позитивних відгуків та рекомендацій та розцінки на свої послуги.

На багатьох сайтах сеошників є сторінка “Мої послуги”. Де частенько зустрічається пункт – “Створення сайтів чи блогів”. І не даремно, адже промислом створення сайтів займається кожен другий просунутий блогер.

Якщо у вас є власний блог, він уже може стати чудовим плацдармом для розміщення прейскуранту ваших послуг по створенню, налаштуванню, чи навіть просування його у пошукових системах.

Варто зробити сторінку, на якій написати приблизно такий текст:

Наш світ дуже швидко розвивається у технологічному плані. Нове покоління все більшу часу проводить у інтернеті. Все частіше здійснюються покупки у інтернет магазинах. Ви повинні зрозуміти, що кошти, які витрачаються на рекламу в інтернеті, досягають рівня витрат на рекламу на телебаченні. А це мільярди гривень щомісяця. Тому ті, хто мають власний ресурс у інтернеті, себто сайти та блоги, мають можливість заробляти на розміщені реклами на своїх порталах. Їх доходи різняться, але середньо розкручений блог приносить своєму власнику від 100$ на місяць.

А ті, хто володіють інтернет магазинами, заробляють у рази більше.

Якщо ви хочете створити власний сайт, та не маєте потрібних навичок та досвіду у сайтобудуванні, я можу вам допомогти. Нижче наведений прейскурант моїх послуг по створенню сайтів та блогів.

Створення Блогу для Вас на популярному CMS двигуні – WordPress:

 • Шаблонний дизайн;
 • Мінімальні налаштування;
 • Реєстрація у Пошукових системах;
 • Встановлення статистики відвідуваності;
 • Безкоштовні консультації протягом місяця.

50$

 • Перероблений та на пів унікалізований дизайн;
 • Налаштування усіх потрібних для роботи плагінів;
 • Внутрішня оптимізація;
 • Реєстрація у Пошукових системах;
 • Встановлення статистики відвідуваності;
 • Безкоштовна підтримка блогу протягом місяця та консультації по будь-яким питанням.

75$

 • Повністю унікальний дизайн, створений за вашими побажаннями;
 • Безкоштовна підтримка та консультації протягом 2-х місяців з запуску блогу.

150$

Можна, також, на цій сторінці запропонувати додаткові послуги:

 • Наповнення Вашого сайту (блогу) унікальним контентом – статті, картинки, відео.

Ціна договірна. Копірайт від 3$ за 1000 знаків.

 • Просування та розкрутка вашого блогу чи сайту.

Ну тут уже є місце для вашої фантазії. Ви можете запропонувати клієнту реєстрацію його новоствореного сайту у білих каталогах, соціальних закладках, рейтингах блогів схожої тематики, а також на сайтах, що транслюють фіди. Можете запропонувати покупку посилань та багато чого іншого.

Ціни ставте такі, які будуть приємливі для вас та для самого клієнта.

Пам’ятайте, що потрібно спочатку самому навчитись цінувати свій час, тоді його будуть цінувати ваші клієнти та замовники.

Ось така проста сторінка на вашому блозі зможе дати вам кілька замовлень, а якщо її правильно пропіарити, то й більше.

Та що робити, якщо у вас немає власного блогу?

Це звісно буде вам великим мінусом. Адже немає кращого доказу вашої професійності у створенні сайтів чи блогів, ніж ваш власний ресурс.

Тим паче, якщо вже так туго з цим, то йдемо на безкоштовні платформи і робимо собі простенькі блоги, які і стануть свідченням того, що ви вмієте створювати сайти. Повірте – не досвідчений та не просвітлений користувач інтернету (а саме такими будуть ваші перші клієнти) не відризнить блог на безкоштовній платформі від stand alone блогу.

Ще одним методом просування ваших послуг можуть стати тематичні форуми та дошки оголошень. Їх знайти достатньо просто і ще простіше розмістити там своє оголошення про послуги у створенні сайтів та блогів. Головне не бійтеся критики. Сварити та сумніватись у чиїхось навиках може кожен.

Рано чи пізно ви знайдете першого, а згодом і другого клієнта. Про нюанси в роботі з клієнтами я напишу пізніше. Аби не пропустити усе нове та цікаве на моєму блозі, підпишіться на оновлення.

Відкиньте страх та сумніви – якщо ви вмієте створювати простенькі сайти та блоги, то розмістивши оголошення про надання своїх послуг ви обов’язково знайдете клієнтів.

Якщо трапиться таке, що ви не зможете по якійсь причині знайти замовників у інтернеті, для вас завжди відкритий оффлайн:

Не знаю чи варто вам нагадувати, що існують місцеві газети, в яким можна безкоштовно, або за копійки розміщувати свої оголошення. Уявіть скільки клієнтів можна отримати, розмістивши у газеті правильно побудоване оголошення. Головне зацікавити потенційних клієнтів, показати, що створивши для нього блог, ви робите перший крок до його фінансової незалежності.

Підбиваючи підсумки, можна сказати одне: Заробляти, створюючи прості блоги та сайти для людей не тільки можна, але й потрібно! Удачі вам в цій не легкій, але прибутковій справі.

— Постовий —

На днях знайшов чудовий блог одного фрілансера – Блог Сергуника. Раджу вам почитати, там є багато корисного для блогерів.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

хм… зроблю я напевно собі ще один блог…

Хочу добавити, що власне якісні інтернет площадки мають шанси все далі і далі заробляти більші гроші. Адже інтернет-аудиторія постійно збільшується і реклама в інеті стає дедалі ефективніша і дорожча.
Потрібен правильний підхід для створення сайту/блогу, писати там сконцентровану інформацію, актуальну, цікаво – тоді площадка робиться якісною і вартість реклами на ній зростає в геометричній прогресії.
Не варто надіятися на прибутки нормальні, якщо на блозі буде інформація, типу як я прожив сьогоднішній день.
Старатися щоб блог/сайт не був космічним мусором гівносайтового спрямування.

Чомусь мені подобається читати Ваш блог, і мабуть не мені одному. Отже маєте шанси на успіх.
P.S. блог в дусі http://shakin.ru/

А я поступив інакше )))

Для вивчення Вордпресу я взявся робити сайт для знайомого. Тематика – виготовлення і продаж дерев’яних будинків.
Зробив доволі таки непогано, але врешті так і не продав. Що навчило мене – не робити без часткової попередньої оплати)
Але не зважаючи на потрачений час (створення, наповнення текстом і фото) – я отримав багато знань.
Тому наступний сайт такого плану я зробив на протязі 2 тижнів. І отримав за це свої перші 200 у.о.))

А потім зробив свій блог – http://asenyk.com – спеціально взявши мінімалістичний стиль.
Зараз буду братися до створення блогу для дружини…

Висновок – розвивайтеся і не сидіть на місці. А гроші… Вони будуть ))

2 Максим:
“Не варто надіятися на прибутки нормальні, якщо на блозі буде інформація, типу як я прожив сьогоднішній день.”
Якщо ти Президент чи мегазірка, то можна US Flag

Знову дякую за такі слова – “Чомусь мені подобається читати Ваш блог…”

2 asenyk:
Невдалий досвід – теж досвід. Вчимося на своїх помилках. Такі вже ми люди.
А гроші… вони обов’язково будуть! Sun

Якщо вам потрібні теми для вашого блога то вам сюди http://vladislav-blog.com.ua/

Менi подобається

Залишити коментар, або два до запису "Заробляємо на створені блогів та сайтів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette