• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Заробіток в інтернеті на кліках

Як згадую той час, коли намагався зробити в інтернеті на кліках, то аж погано та соромно стає. Я надіюсь ви читаєте цей пост з розумінням того, що заробити на кліках не реально. Точніше заробіток можливий, але 1 долар на місяць – це не гроші.

Якось сидячи на роботі без особливих завдань, я вирішив пошукати в тенетах додатковий заробіток. Як виявилось видача пошуковиків була забита сайтами, що розповідали про доволі простий та прибутковий вид діяльності в інтернеті: серфінг по сайтам, оплата за кліки та винагорода за читання платних листів.

Немає нічого простіше, подумав я, та почав реєструватись у різних буксах та поштовиках. Часу у мене було вдосталь, тому я реєструвався де тільки можна. Саме тоді я і створив свою пошту на gmail та гаманці на ВебМані, аби туди приходили мільйони =)

Час ішов, а я все клікав. За один клік нараховували копійку, або дві – в залежності від умов буксів. Я все надіявся на те, що реферали зароблять мені грошенят, але той мізерний % що вони приносили та їх незначна кількість, дуже швидко дали мені зрозуміти, що це не моя інтернет імперія.

Дуже напрягали ті сайти, де ти швиденько набирав мінімум до виплати (5-10 рублів), а він пропадав, або виплата не приходила. Грубо кажучи – це букси-кидали. По іншому я не знаю як їх назвати.

На цьому мій інтернет заробіток на кліках мав би закінчитись, але я впертий, тому вирішив йти до кінця та шукати інші способи заробітку в мережі.

Я знайшов серфінги, де платили за перегляд сайтів, навіть коли тебе немає біля компа, або ти можеш займатись іншими справами, поки серфінг програма прокручує сотні та тисячі сайтів. Я думав це золота жила, щось краще за заробіток на кліках. Та виявилось, що не завжди було більше з десятка другий сайтів для перегляду, тому такий серфінг також не приносив очікуваного прибутку.

Згодом я натрапив на серфінг з інвестуванням. Потрібно було класти на рахунок 1,2,5 доларів, та за добу переглядати 20-100 сайтів. У винагороду можна було отримати біля 100% прибутку за місяць. Та якщо ти пропускав кілька днів, то вся робота йшла нанівець. Саме тоді я відчув себе рабом.

Хоча ні, я ще багато де намагався заробити на кліках: і мені це вдалось на одному САРі (Система Активної Реклами). Там окрім кліків та серфінгу, можна було виконувати різні завдання від рекламодавців. За одне завдання по реєстрації можна було заробити до 50 центів. За правильно виконане завдання по кліку на сайті рекламодавця можна було заробити 1-3 центи.

За день можна було заробити 1-2 бакси при швидкій роботі. Та все одно це мізер.

Згодом я зробив кілька сайтів на юкозі та сам став рекламодавцем і накручував тізерні партнерки та системи контекстної реклами. Зараз цим не займаюсь, бо можна отримати бан і розпрощатись із реальним заробітком у мережі.

Заробіток в інтернеті на кліках можливий – це не лохотрон. Але лише в тому випадку, якщо ви вважаєте, що ваш час коштує 1-5 доларів на місяць та купи нервів. Відніміть ще плату за світло та інтернет і ви зрозумієте, що заробити на кліках не реально!

Займіться нормальною справою, а не деградуйте. Там де є шара – грошей немає! Запам’ятайте це.

— – —

Если вы боитесь ходить поздно по улицам, то вам стоит взглянуть на электрошокеры. С такой штукой вы будете увереней чувствовать себя ночью на улице или а незнакомом месте.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Добрий день. Я заробляю на Вмайлі не 1$ на місяць, а цілих 50$ і тішуся з того. Ви кажете 1$ за місяць, це цілковита неправда. Я заробляю 1$ максимум за 2 години. Мені цей вид заробітку дуже подобається, тому, що ти робиш сам на себе. В мене нема ніяких рефералів, а мені їх і не треба Скажу навіть більше: Я буду краще сама робити завдання на поштовику, а ніж чекати коли хтось мені, колись там на сайті клікне по адсенсу. Також полюбляю робити рерайт статей. В сумі в місяць виходить 600-700 гривень. Це для мене дуже великі гроші.

Якщо чесно, то це дуже малі гроші для інтернету. Люди в інет ідуть зароблять більше, ніж в реалі. Колись прийде такий час, що ви або закинете цю справу, або перейдете на вищий рівень.
На Вмайлі зароблять – ужс.

Не знаю які там завдання зараз, але раніше платили по 1-2 центи за клік. При цьому потрібно було давати відповіді на питання, щодо уточнення вірності кліку. Зробити 100 завдань за 2 години не реально. До того ж – це ппц як нудно.

За 2 години можна відрерайтити 5к знаків і забрати свої 5 долярів. В це я повірю.

Давным давно, когда деревья были выше, а я намного моложе (вру, лет 10-12 назад) я сунул нос в Интернет и читал про заработки на кликах и почтовиках. Уже тогда эта тема была мертвой. Особый, мертвенный, дух ей придавал диал-ап. Сами понимаете, что на Интернет (о великий и ужасный, а по факту, тарахтящий и обрывающийся диал-ап) тогда уходило в разы больше денег, чем платили “спонсоры”. Как видим, тема не умерла совсем. Возможно, ее оживило наличие различных безлимитных Интернет-подключений. Саня, это тебе уже тошно 100 заданий прокликать. Мне кажется, ты просто за них и не возьмешься. А кому-то это тоже деньги. Так, что независимо от того, что мы думаем о заработках на кликах, они естьSmile

Я і сам пам’ятаю ті часи. Але тоді ми думали як погаматись в онлайн ігри, а не про те, як в неті заробити.
Брат закривав модем подушкою, коли той пищав. Особливо було чутно в 2-3 ночі. Батьки просто шаленіли від того звуку.

Я б проклікав і 200, якби за те реально платили і нормальні кошти.

Я не казав, що заробітку на кліках немає, я просто намагаюсь пояснити що все це дурість.

Так це дійсно не лохотрон, але заробити так відчутні гроші не вийде. Дякую автору за статтю!

Заробляти на кліках можна, вірніше не на кліках а на виконанні завдань. Але для того щоб заробляти більш меньш нормально потрібно мати багато аккаунтів в соц мережах, різні електронні пошти чим більше тим краще, розкручені профілі на різних форумах і тоді заробіток буде досить непоганий.

Залишити коментар, або два до запису "Заробіток в інтернеті на кліках"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette