• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Заробіток на SMS

Привіт усім читачам akhe.info. Хочу сьогодні освітити тему заробітку на SMS. Як це можливо організувати і скільки реально можна заробляти на конверті трафіку (перетворення відвідувачів вашого сайту чи блогу у гроші). На яких сайтах краща віддача і чи насправді будь яка оплата SMS це лохотрон. Поїхали:

Я думаю ви неодноразово бачили у себе на моніторі надпис: “Відправ SMS з текстом хххх на номер хххх і отримай доступ до якогось контенту чи додаткові можливості чи права”. Не знаю чи відсилаєте SMS ви у таких випадках, але я ще жодного разу не використовував свій телефон в якості гаманця. Оплата SMS-кою дуже популярний спосіб і в той же час небезпечний. У мережі інтернет існує безмежна кількість шахраїв, які тільки і чекають наївних користувачів, що готові відсилати SMS на вказані ними номери. Наведу невеличкий приклад з життя:

Нещодавно, після виходу на широкі екрани фільму Аватар, мій товариш вирішив вирішив знайти його у мережі і переглянути у домашній обстановці. Я точно не знаю на який сайт він попав під час пошуку, але як я зрозумів це був звичайний кіно-платник. Йому запропонували скачати новинку усього за 1-ну SMS-ку. Обіцяли велику швидкість передачі та чудову якість зображення і перекладу. Вказана вартість SMS була смішною – усього 3 гривні. Для нього ця сума була не великою і він особливо не задумуючись відіслав SMS з вказаним текстом. Почалась скачка і при завантаженні фільму на половину зупинилась. На моніторі засвітився текст: “Для продовження завантаження надішліть  SMS на номер хххх …” Мій товариш дуже розгнівався і вже був готовий слати наступне повідомлення на платник, але перед тим вирішив перевірити стан рахунку. Після цієї дії він довго і голосно лаявся. З його мобільного рахунку зняли майже 100 гривень. Уявіть – 100 гривень за одну SMS. Як ви вже здогадались 2-ї SMS він відсилати не став. Зауважу, що цей хлопчина далеко не “лох”. Але підіб’ємо підсумки: Була витрачена сума, за яку можна купити не одне ліцензійне DVD з фільмами. На комп’ютері лежить на пів завантажений файл, який можна засунути у ду%у.

Розглянемо ситуацію очима вебмайстра: Достатньо мати ресурс з великою відвідуваністю, тематика якого кіно. Або сайт чи блог, заточений під мега хіт, до виходу якого кілька тижнів. Та правильно розмістити на них партнерські посилання на сайт-платник. Відвідувачі попадають через ваш ресурс на на платник і витрачають шалені гроші на “скачку” фільму, або його частину, як у випадку з моїм товаришем. Зазвичай вебмайстер отримує до 85% від суми, яку витратить наївний відвідувач. Уявіть собі: Лише за 1-го мого товариша вебмайстер заробив 85 гривень. А таких як він сотні і тисячі. Люди не задумуючись відправляють SMS, не читаючи того, що написано мілким шрифтом. Зазвичай на таких сайтах стоїть потрійна авторизація. Тобто юзер повинен відправити 3 SMS-ки, вартість яких приблизно 10$ за кожну. Вебмайстер рахує прибутки і радіє, коли попадаються абсолютні “лохи”, що присилають по 3 SMS.

А зараз важливий момент: Деякі люди думають, якщо на їхньому рахунку немає коштів, або їх мало, то в них не зможуть зняти велику суму грошей. Але це не так. Борг залишається і після поповнення рахунку, кошти перераховуються до SMS шахраїв. Це був один маленький приклад з життя, як людей можна розвести на кошти за допомогою отримання від них оплати через SMS.

Та не всі методи SMS оплати являються лохотронами. За деякі послуги реально можна платити SMS-ками. І знову ж таки у приклад розкажу ситуацію з життя: Кілька дні назад, одна дівчина попросила мене зареєструвати її у преславутих “однокласниках”. Я уже більше року там не з’являюся і взагалі хочу видалити свій акаунт. Не те що б я якийсь виродок чи недоробок, просто не люблю, коли на мої фотки дивляться всі кому не лінь. Та не про мене мова. Повертаємось до історії: Дівчині хотілось знайти старих друзів та спілкуватися з ними. Під час реєстрації я зрозумів, що безкоштовно додати і активувати новий акаунт не реально. Система вимагала відправвки SMS для активації акаунту. Ціна питання 10 гривень. Знаючи на скільки небезпечним є оплата SMS я намагався її відмовитись від затії, але подрузі дуже хотілось стати учасницею цього проекту. SMS вона таки відправила і акаунт ми активували. І дійсно з рахунку зняли лише 10 гривень. Усі задоволені: “Однокласники” заробили на ще одному користувачі, а дівчина отримала те, чого хотіла – спілкування. Щось мені підказує – це не останні кошти, які вона подарувала “однокласникам”.

Я хочу цією історією сказати вам, що люди готові платити гроші за те, щоб користуватися якимось корисним для них ресурсом. Вони готові розтаватись із кровно заробленими грошиками, за додаткові можливості на різноманітних проектах. І часто це роблять за допомогою SMS повідомлень. Хоча це коштує дорожче, ніж оплатити послугу інтернет грошима чи з банківського рахунку. Отож: Робимо “Білі” цікаві проекти, корисні широкій аудиторії і згодом вводимо плату за додаткові послуги чи можливості, а ще пізніше і за саму реєстрацію. Ось вам кнопка – “Бабло”!

Про конверт з адалтових та розважальних блогів та сайтів поговоримо пізніше. Там також багато цікавих моментів.

А що ви думаєте про оплату SMS-ками?

—Постові—

Для того щоб створити білі проекти, вам потрібно буде створити і розкрутити сайт. В цьому Вам допоможе Манго Сіті. Создание и разработка веб сайтов – це їхній коник. Звертайтесь не пожалкуєте.

Полюбляєте найперспективнішу та швидко завойовуючу  аудиторію всього світу мережу twitter, тоді обов’язково загляніть на Твиттер блог, там багато новин з цієї мережі.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Твой друг наверное не знает о торрентах Smile

Напевно не знає. Але справа в тому, що тоді взагалі не було Аватара в гарній якості. Це був чистої води лохотрон, на я кий попадаються багато наївних серферів.

торренты вещь хорошая, а на смс научились и очень по любили зарабатывать дельцы ушлые.

Але в принципі смс заробіток по трохи вимирає. Дуже багато скарг поступає до мобільних операторів і доводиться приймати санкції. Але справжніх лохотронщиків нічого не зупинить.

Отгородится от этого полностью нельзя конечно, а вот в прошлом году был в России и получилось так, что во время поездки пришлось продлевать оплату хостинга. Использую для своего сайта “Джино”, росийский хостер. И оплата хостинга через смс оператора Билайн оказалась вполне удобной фишкой. Так, что необходимо смотреть.
Изредка использую оплату через смс за доступ к большим файлам на файлообменниках. Вполне удобно, только здесь вчитываться в мелкий шрифт необходимо.

Залишити коментар, або два до запису "Заробіток на SMS"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette