• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Заробіток на написанні текстів (Частина друга)

У першій частині про заробіток на написанні текстів я обіцяв вам, що розкажу про те що таке рерайт, що таке копірайт та SEO копірайт. Я розповім вам як швидко писати унікальні тексти на будь-яку тематику, як їх рерайтити та надавати статусу унікальний SEO-копірайт.

Я надіюсь, що ви вже зробили всі потрібні дії, направленні на отриманні своїх профілів у соц. мережах та створенні своєї пошти для зв’язку з замовниками. Ви ж повинні якось отримати технічне завдання та після його виконання проінформувати замовника і при потребі виправити помилки та нові побажання.

І так, основа основ – це копірайт. Копірайт – це унікальний текст, якого досі немає в інтернеті. Мається на увазі не лише повноцінні статті на 10 тисяч символів, а навіть звичайні речення та окремі абзаци, словосполучення в яких складенні в такій формі, якій раніше цього ніхто не робив.

Ніхто не каже, що вам потрібно придумувати велосипед та писати лише під ейфорією чи натхненням поеми та романи. Копірайтом можна назвати навіть звичайний потік думок будь-якої окремо взятої людини, адже він ніколи на 100% не буде спів-падати з тим, про що і як думає інша особа.

Щоб написати унікальну статтю для початку треба знати тему, або краще назву статті. Частіше за все замовник дає варіанти заголовків, або просто вузьку тематику. Наприклад написати статтю, в якій йдеться про конкурс бікіні. В такому разі вам потрібно буде уточнити про яку країну писати (дівчата різні бувають), на яку кількість символів розраховувати, який ефект від статті повинен бути і т.д.

Взагалі потрібно узгоджувати багато деталей між замовником та копірайтером. Та про це згодом. Зараз нас хвилює одне: Як швидко писати унікальні тексти на будь-яку тематику?

Можливо вам допоможуть гаджеты для xp. Використовуйте їх у повсякденній роботі.

Та перед цим дізнаємось що таке рерайт: Це перероблений текст, у якому зберігається ідея та зміст, але все це викладене іншими словами. Я вже неодноразово показував приклади таких текстів. Можете поглянути тут. Але я знаю, що не всі перейдуть по лінку, тому знову наведу приклад відрерайченого тексту.

Було:

Колись було модним створювати блоги та писати у них цікаві унікальні статі. Але часи міняються і тепер модно мати кілька профілів у соціальних мережах та спілкуватись один з одним лише там. Адже соціалки дають можливість обмінюватись не лише текстами, але й фотографіями і віде, а також прослуховувати музику та грати в онлайн ігри, не виходячи з аккаунту.

Стало:

На сьогоднішній день мода на приватні сторінки та блоги проходить. На зміну їм прийшли соціальні мережі. Завдяки можливості обміну фото та відео контентом, вони серйозно виграють у звичайних блогів. Користувачі граються в онлайн ігри та слухають музику в онлайні і діляться своїми вподобаннями з друзями через прості кнопки у соціальній мережі.

Тобто зміст залишається, але структура суттєво змінюється і набуває певної унікальності в “очах” пошукових роботів, які і визначають як високо ранжувати у видачу ту чи іншу сторінку з текстовим контентом.

Тепер ви знаєте, що текст можна переробити за лічені хвилини, маючи на озброєнні лише фантазію і бажання заробити грошенят. Тепер перейдемо до питання “Як швидко написати унікальну статтю?“:

Насправді більшість копірайтерів не роблять чогось вкрай складного і не вигадують велосипеда – вони просто шукають у інтернеті кілька статей тої тематики, що задана у технічному завданні. Беруть з кожної по кілька абзаців – складають їх в одну читабельну статтю і що ви думаєте, рерайтять її. Вуаля – унікальний текст за мінімальний час, під виглядом копірайта за 2-3 долари\1к готовий.

Звісно я не рекомендую вам так робити. Але якщо перед вами тони замовлень і ціна питання дійсно не велика, то можна користуватись цим прийомом, але все таки краще писати “з голови”. Та все одно під час написання текстів вам не обійтись без джерел інформації, з яких ви будете витягати по кілька речень та абзаців, що стануть за основу вашої статті.

Окремої уваги заслуговує заголовок та підзаголовки у статті. Якщо у ТЗ не вказано ключової фрази чи слова, що має вживатись у заголовку. то варто проявити фантазію, та написати дійсно інтригуючий заголовок, що спонукає до дії та кидається в очі.

Зазвичай замовникам подобаються такі заголовки, в яких якісь циферки:

“10 способів схуднути за 10 днів”, “100 найвизначніших людей планети за останні 10 років”, “5 правил життя на марсі і 5 правил смерті на землі”… і т.д.

Або заголовки, які просто кидаються в очі:

“Живи зараз – Завтра криза”, “Будь мужиком – Почеши яйця фаберже”,” Коли кінець світу”, “Хто стане мером Києва”… і т.д.

Що стосується підзаголовків, то вони повинні бути так само, як і повинна бути розділеність статті на окремі підпункти та абзаци. Текст написаний без пробілів та абзаців читати дуже важко – око стомлюється і інтерес навіть до цікавого контенту проходить. Не лінуйтеся і зробіть подарунок замовнику у вигляді класно та правильного тексту розділеного невеличкими абзацами.

Перед здачею обов’язково перечитуйте текст та шукайте помилки. Буде дуже прикро, якщо замовник знайде помилки в тексті та вкаже вам на них. Будь-те певні: він вас не буде рекомендувати і не замовить більше нічого. Правда, якщо ваша робота коштує копійки, можливо замовник якраз і розраховував на те, що ви будете помилятись і писати не ідеальні статі.

Ну і на завершення розкажу, що таке SEO-копірайт: Я сам як замовник часто прошу писати статті таким чином, щоб в них гармонійно вписувалось кілька ключових фраз. Я хочу згодом просувати якусь статтю по визначеним ключовим фразам, тому для мене принципово, щоб у статті 2-3 рази зустрічалась якась зазначена фраза, можливо навіть видозмінена, але щоб вона там була.

Я одразу попереджаю виконавця про те, що фраза чи словосполучення повинна бути в заголовку і зустрічатись у першому абзаці. За таке прохання доводиться доплачувати, адже такий контент вважається SEO-копірайтом, або SEO-рерайтом, що на мою думку великої різниці не має.

Тому, якщо маєте можливість, просіть у замовника додаткову оплату за SEO-копірайт, адже ви знаєте що його писати не складно. Не забувайте про свою фантазію, та про гори контенту, які вже давно є в інтернеті.

На сьогодні досить про заробіток на написанні текстів. Ви дізнались про те, що створення копірайту та рерайту не дуже складна справа. Залишилось знайти замовників на свої послуги.

У наступному пості я напишу про те, де шукати замовників. Зроблю короткий огляд форумів та бірж контенту. Розкажу як знайти перших замовників та зробити з них постійних.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Заробіток на написанні текстів (Частина друга)"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette