• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Забий на просування сайту

SeoHammer

Я знаю доволі багато бізнесменів, які і гадки не мають що таке сайт і для чого він потрібен. Але більшість просто марить думкою про те, що їхній конторі потрібен сайт – це солідно та модно.

Так от, такі горе бізнесмени  готові викласти кругленькі суми не тільки на створення убого сайту, а й на отримання з нього хоч якоїсь користі. Справа в тому, що коли проходить ейфорія від переглядання картинок себе та своїх співробітників на сторінках сайту, замовник хоче отримати результат і зрозуміти навіщо він вбабахав купу грошей в картинку?

Тоді є кілька варіантів:

– Він знаходить толкового фрі-лансера і той переробляє його сайт і займається просуванням;

– Замовник звертається до SEo-контори і та висмоктує з нього гарну суму грошей, але не дає гарантій просування і конверсії;

– Рекламодавець сам, або через кмітливого співробітника, знаходить агрегатор для автоматичного просування.

Саме про автоматичне просування я хотів поговорити детальніше:

Кажу вам чесно – ніколи не просував сайти на автоматі. Я прибічник “ручок”, власних ручок. Але багато хто не має часу. аби перевіряти сотні сайтів на їх СДЛність та пригожість для торгівлі. Не має часу перевіряти, як, хто та де проставляє куплені лінки. Не має часу моніторити чи всі лінки на своїх місцях. У декого навіть часу немає, щоб підібрати основне ядро запитів для просування та оцінити приблизний бюджет. Тому для них простіше віддати зайву копійку і доручити цю рутину роботу комусь іншому.

Нарешті на український SEO ринок агрегаторів, для просування сайтів, вийшов вітчизняний виробник – ім’я йому SeoHammer. На рідній мові це звучить, як СЕО Кувалда. Тобто хлопці тепер не просувають сторінки у ТОП, а забивають їх туди молотком. Креативно.

Головними особливостями сервісу є те, що він працює з 2-ма пошуковими системами, що є лідерами у інтернет пошуку в нашій країні – це дядько Google та його молодший російський братик Яндекс.

Головна база доменів та донорів у Кувалдівського агрегатора зібрана здебільшого під просування у Гуглі. Але й результатів у Яшки теж можна здобути.

Є картинка для наглядності способів просування, що використовує сеохамер:

Hammer

Крім того, для тих, хто займається просуванням професійно, або для тих, хто хоче отримати всі документи, щодо здійснення операцій, СЕОхамер може похвалитись легалізацією у податкових органах. Для багатьох у оплаті послуг по просуванні сайтів цей момент грає ключову роль. Ви знаєте багато сервісів. що дадуть вам такі документи?

В рамках популяризації проекту SeoHammer дає змогу отримати 10 бонусних доларів на просування будь-яких запитів. Потрібно просто написати у тех підтримку своє бажання отримати промо код. Ось деталі акції.

Загалом можна сказати, що сервіс простий у використанні і буде в нагоді тим, хто не має часу, або просто не вміє просувати руками.

Вдалих експериментів та ТОПів по всім ВЧ.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Забий на просування сайту"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette