• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Забагато кнопочок

Чому? Ну скажіть чому і навіщо закидати на блог 100500 кнопок каталогів та різних пузомірок і лічильників?

Власне після створення блогу я також думав, що наявність на сайті з десятка кнопок від різних вимірювальних систем та каталогів дасть змогу швидше набрати відвідуваність та прихильність пошукових систем. Та я сильно помилявся. Молодий блог, на якому забагато вихідних посилань не дуже привабливий ні для пошуковиків, ні для нормального ока людини.

Та і чим мірятись молодому блогу? Тим що у нього 0 читачів, 3 хости на день, нульовий ТИЦ та ПР і 100-те  місце в каталозі, який і так заспамлений посиланнями різного характеру. Ну навіщо вам такі вхідні та вихідні посилання?

Ок. Ви вирішили набрати хоч якихось беків, та зробили прохід по каталогам, які потребують від вас зворотнього лінку. Зробіть  в такому разі окрему сторінку, де ставте посилання на усі каталоги, а ще краще закрийте від індексації ці посилання. Згодом, коли посилання з каталогу проіндексується (якщо така взагалі відбудеться), то ви можете по-тихому зняти посилання із свого блогу – навіщо нам зайвий хвіст?

Тим ви що ви захламляєте сайт чи блог вихідними посиланнями з кнопочок на каталоги та рейтинги ви робите добре лише тим самим рейтингам, яким по барабану яка у них маса посилань. Одумайтесь поки не пізні та познімайте ті кнопки. Бо дратують вони не тільки мене.

Це просто схоже на те, коли ви ставите дефолтний шаблон і не видаляєте з нього посилань та банерів, які заклав туди розробник. Так, його працю теж треба цінити. Якщо ви такий справедливий та добрий – напишіть окремий пост, у якому подякуєте і винахіднику WordPress і розробнику та перекладачеві вашої теми.

Загалом я сказав те що хотів – заберіть кнопки із блогів, або поясніть їх наявність там. Дякую за увагу.

— – —

Є неймовірно багато фірм, що пропонують свої пили на продаж для обробітки лісу. Та бензопила patriot не зрівняється ні з якою іншою пилкою.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Забагато кнопочок"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette