• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

YouTube почав працювати із Pinterest

В офіційному блозі відео сервісу YouTube з’явилось оголошення про те, що відео із сервісу буде публікуватись на тематичній сторінці у Pinterest.

Користувачам буде доступне відео, що стосується образу їхнього життя, порад по красі, питань по фітнесу. YouTube повідомляє про те, що буде доступна велика кількість додаткових сторінок по різноманітним категоріям онлайн-відео.

YouTube вже має має облікові записи в інших соціалках. А саме: У Facebook, Google+ ТА Twitter. В Pinterest функція додавання відео з’явилась в серпні 2011 року. Його користувачі з того часу мали можливість додавати відео з відео-сервісу YouTube.

Таке рішення було прийнято з тих міркувань, що у YouTube додається щохвилини біля 72 годин відео. Зрозуміло, що сервісу, який розвивається, було б дуже вигідно отримати доступ до 21-го мільйону унікальних відвідувачів Pinterest у місяць.

Pinterest – це одна з найбільш активно розвиваючихся  соціальних мереж. Користувачі цієї соціалки проводять більше часу на сайті, ніж на Facebook. Більша частина користувачів Pinterest  – це жінки. По даним Modea, цифрового рекламного агентства, сімейний дохід 28% цих жінок перевищує 100 тисяч доларів на рік.

YouTube уже давно підвищує свій трафік, за допомогою інших соціальних мереж. Час покаже, на скільки він зросте, після відкриття можливості користувачів  Pinterest завантажувати відео прямо із соціалки.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "YouTube почав працювати із Pinterest"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette