• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Якими видами спорту я займався

Після того як я взнав, що буду татом, у мене в голові закрутилась купа питань: Як правильно виховати свою дитину? Як зробити так, щоб мою маленьку поважали та любили? Як навчити її всьому, що знаємо ми і більше? Як дати їй дорогу у гідне життя? Ну і так далі.

Під час цих роздумів я згадав як мене виховували мої батьки і якими шляхами йшли, аби я став таким як зараз є. Одним із спогадів стали гуртки куди я ходив, поки був дошкільням та школярем.

Крім того, що я запускав маленькі, власноруч збудовані, дерев’яні човни на воду я ще й займався різними видами спорту. Сьогодні хочу згадати усі спортивні гуртки, куди я ходив. Поїхали:

Перше, що я пам’ятаю це секція легкої атлетики. Правда спогади дуже розмиті. Пам’ятаю тільки те, що я там багато бігав, висів на турніку, стрибав на бутуті і в більшій мірі розважався, аніж займався спортом. Точно не знаю скільки часу я займався легкою атлетикою, але знаю, що забрали мене з братом звідти саме через брата. Вовка, прювєт.

Мій батько працює теле-майстром. Люди не завжди мають гроші, аби оплатити його послуги з ремонту, тому часто буває бартер. Одного раз він прийшов додому і сказав, що завтра з братом ми йдемо займатись великим тенісом. Як виявилось згодом, він відремонтував телевізора одній жіночці тренеру, а та замість розплатитись нормальними грошима запропонувала свої послуги тренера.

Великим тенісом я займався більше року. Але так як я був ще дуже малим, я всього кілька разів грав на справжньому корті. Зазвичай на тренуваннях ми тренувались не один з одним, а із стіною. Зараз смішно це згадувати, але тоді я до цього дуже серйозно ставився і коли щось не вдавалось був сумний увесь день. Ви не можете собі уявити які ми були задоволені, коли батьки купили нам ракетки для великого тенісу. Ні, вони не були з над легкого сплаву – це були звичайні дерев’яні полаковані ракетки. Я й досі пам’ятаю, як вони виглядали =)

Наступний вид спорту, який мені запам’ятався було плавання. Мені і зараз інколи сниться той величезний басейн і купа діток мого віку, з якими я тренувався плавати. Єдине, що мене дратувало у басейні, це постійний прийом душу до і після басейну. Це зараз я розумію, що таке хлорка, а тоді мені кортіло по-швидше попасти у басейн, а після тренування додому.

Так склалося, що я завжди хотів бути першим. Коли я займався плаванням у дитинстві, то при будь-якій вправі я завжди стояв (плавав) першим у колоні. Та коли з’явився новий хлопчина у нашій групі і його стали ставити переді мною, я відразу розлюбив плавання =) Я сказав матері, що мені не подобається довго сушитись фенами і що після басейну мене нудить у громадському транспорті. Після цього я вже не ходив у той басейн.

Далі здається був бокс. Я точно зараз не згадаю. але мене малого вистачило всього на кілька тренувань. Будівля в якій відбувались тренування була дуже і дуже старою, власне як і сам зал для тренування. Рукавички та приладдя теж були далекі від ідеалу. Та за кілька тренувань мені навіть не доводилось стояти у рингу, тому за бокс я швидко забув і зараз навіть не пам’ятаю хто у мене був тренером і чому я вирішив спробувати себе у боксі.

Одним чудовим літом мій хороший друг і однокласник запропонував мені зайнятись греблею. Ні, не академічною, а звичайною. Перший день мені звісно ніхто не пустив на воду, але на наступне тренування видали стареньку байдарку та просте дерев’яне весло. І лише через кілька тижнів тренувань я заслужив на новішу байдарку, та пластикове весло, що було набагато легшим та ефективнішим під час греблі, назва йому була “гвинт”. Пізніше я також пробував себе з веслом під назвою “ложка”. Загалом було цікаво проводити час на воді та спілкуватись з однолітками.

Я навіть пробував гребти на каное, але відразу падав у воду. Потрібно гарно балансувати на воді, стоячи на одному коліні, а в мене це поганенько виходило.

Коли мені запропонували на місяць їхати у путівку разом із грубою байдарочників я не мав змоги погодитись. Малий ще був, тому батьки мене не пустили, а натомість забрали на відпочинок до моря. По приїзду з моря я вже не міг знайти свого постійного тренера та групу з якою з звичай займався греблею. Після кількох тренувань я закинув греблю.

Також згадую, як я деякий час займався вільною боротьбою. Правда у згадках теж тільки кілька тренувань. Мені не сподобалось те, як старші за віком хлопчаки вступали у конфлікт з молодшими, ще не досвідченими борцями. Дідівщина у спорті теж є =( Мене здається ніхто не кривдив, але точно була якась причина по якій я залишив боротьбу.

У школі доволі інтенсивно займався баскетболом, та далі ніж міські змагання мене не заносило. Мій зріст позитивно не впливав на баскетбольне майбутнє, тому ця гра так і залишилась моїм спортивним хобі. Досі приємно згадувати як після шкільних занять ми ще кілька годин тренувались у спорт залі – баскетбол це здорово та круто. Дівчата прямо мліли. коли чули, що я займаюсь таким видом спорту. Саме тоді я почав дивитись по телеку матчі NBA. Наш Український баскетбол то слабка пародія на справжній.

Там те був баскетбол там поруч мене знайшов і волейбол. Школа дійсно дає можливості для розвитку. Також люблю цей вид спорту. Кинув волейбол після того, як ми святкували з гравцями 2-ге місце на міських змаганнях серед шкіл. Ніколи не думав, що волейболісти так люблять випити та покурити. Я займався спортом не для того, аби згубити своє здоров’я.

Футбол – це той вид спорту, який люблять мабуть усі … чоловіки, бо жінки його ненавидять. Кажу чесно: футбол я люблю грати, а не спостерігати за тим, як це роблять інші невідомі мені люди. Так, ліга чемпіонів це круто, але я дивлюсь максимум фінали чемпіонатів Світу та Європи.

Футбол я грав завжди – у дитинстві з друзями та сусідами, у школі з однокласниками, в університеті з однокурсниками, і граю зараз 1-2 рази на тиждень. Футбол це командна гра, в якій кожен гравець може проявити себе, та дати змогу зробити це іншим.

Ледь не забув, я ще й стрільбою займався. Давно це було, але 1-й юнацький розряд я маю =) Стріляли ми з гвинтівок та пістолетів. Не знаю чому, але назв гвинтівок не можу згадати. Потрібно запитати друзів, що ходили у тир зі мною. Крім стрільби ми могли там пограти у теніс та потягати важкий метал. Та ходили ми туди, бо там давали маленьким хлопчикам відчути себе справжніми воїнами =)

Ну і найбільше моє захоплення молодості це рукопашний бій. Ним я займався близько 2-х років. З 14-ти до 16-ти років. Навіть отримав 1-й дорослий розряд з цього виду спорту. Трішки не вистачило до кандидата в майстри.

Рукопашний бій поєднує у собі бокс, кікбоксинг, боротьбу, можна використовувати задушливі та больові прийоми. Потрібно мати такі навички як витривалість, стійкість, швидкість, швидкість, гнучкість та силу … все як завжди у справжніх чоловічих видах спорту.

Якраз сьогодні ми були із дружиною у батьків та дивились відео з одного із змагань. Там я змагався у лайт контакті – це бій на техніку без використання сили. Бали нараховуються за точні попадання та кидки. Точно пам’ятаю, що за удар ногою по спині давали три бали а за удар рукою по голові два. Ностальгія ще та.

Дивлячись це відео у мене в кров прибув адреналін. Уявляється що зі мною робились, коли я виходив на татамі? Це одночасно лячно і круто. Описати дуже складно.

Не знаю чи це можна віднести до виду спорту, але той вчинок я запам’ятав назавжди. Банджі джампінг це щось. Якось я вирішив стрибнути із моста і зробив це. Переглядаючи відео, розумію що той вчинок був трішки безглуздим, але виглядало це вкрай круто.

Стрибав я у Кам’янець-подільському на мості під назвою “Лань що біжить”. Хлопці провели інструктаж та наділи на мене страховку. Потім під рахунок 5-4-3-2-1-джамп я стрибнув на зустріч невідомим відчуттям. Вільний політ тривав усього кілька секунд, але мені він здавався вічністю. Зараз тієї конторки вже не існує. На тому мості здається загинула журналістка, що теж захотіла екстриму. Після цього хлопці більше не надають таких послуг.

У висновку хочу сказати, що теперішня молодь в основній своїй масі зовсім не хоче займатись спортом. Я сам хотів зайняти себе у вільний час і разом із друзями шукав той вид спорту, який подобався мені найбільше. А що зараз роблять юнаки та дівчата віком від 10-ти до 18-ти років? Сидять в однокласниках та Вконтактах? Мені страшно за наше майбутнє.

Якщо хтось з вас займався хоча б одним з цих видів спорту, залайкайте цей пост, відретвітьте його та додайте у закладки =) Вельми вдячний.

На десерт відео із російської розважальної передачі “Дайош маладьож” про спорт:

— – —

Сейчас я заказываю мебель себе в квартиру и одну вещь мне выбрать очень сложно. Вот например компьютерные столы киев меня не устраивают и мне пришлось долго выбирать модель, которая мне подходит больше всего. Очень хорошо, что я нашел компьютерный стол, который удовлетворяет меня на 100%.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Непогана колекція гуртків. Головне, що літрболом не займався Laugh

Та літрбол то ж не спорт, а так азартна гра =)

“Футбол – це той вид спорту, який люблять мабуть усі … чоловіки, бо жінки його ненавидять.”

Ахах. 100%. Моя дівчина футбол ненавидить Big Smile) А я люблюююю. Smile

Мені 17, футбол, настільний теніс, плавання, стрільба, блогінг)) Баскетбол не люблю із волейболом аналогічно… А от футбол то так)

Ну блогінг то не спорт, а так, вид розумової діяльності.
Маленький теніс теж люблю.
Респект тобі!

Спорт для мозку)

Я не займався нічим у гуртках. Зараз трохи катаюся на велику, але спортом то назвати якось не повертається язик (катаємо просто з друзями, ніяких велоклубів).
Ще трохи стріляв. Тільки не з гвинтівки, а з рушниці: батько був мисливцем дуже непоганим, поки не перейшов якраз таки на літробол Frown

“забрали мене з братом звідти саме через брата” Чьо це через мене? О_О
Капєц, а я до цього моменту так і думав, що тебе нудило в транспорті і ти через це відмовився від басейну Big Smile)
Блін, а в мене такі розмиті спогади про дитинство, що я навіть чітко не розкажу як, коли і чим конкретно займався %)

Бо тобі там було важко і нас вирішили записати на іншу спортивну секцію.

Блєф – справа важка =)

Ти футболом довго займався на Адвісі, на теніс зі мною ходив, на плавання, на легку атлетику, а так більше і не памятаю.

Футболом я не на Адвісі займався, а на Поділлі Wink То я просто їхню форму приміряв і є фотка цього моменту Smile

Залишити коментар, або два до запису "Якими видами спорту я займався"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette