• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Яких російських блогерів я читаю

Привіт усім. Хоча сьогодні неділя, та все ж я пересилив себе та вирішив опублікувати сьомий пост у міні експерименті у блогінгу щодня. День видався важким – зелені свята та поїздки у сільську місцину забирають більше енергії чим я думав.

Цей тиждень я вирішив закінчити позитивним постом, у якому розказати про російських блогерів, яких я читаю і вам раджу. Поїхали:

Блог на якому я чекаю оновлень частіше за все це блог 9seo. Чому так? Та тому що манера викладення мені подобається більше ніж на інших блогах! Крім того, після прочитання посту про те, як автор заробляє на РУ адалті я і сам вирішив зайнятись цією сферою. Хто читає мій блог, не міг помітити цього.

На блозі дуже багато корисних постів по оптимізації блогів, отриманні пошукового трафіку і монетизації їх через партнерські програми. Також подобається читати про приватне життя та успіхи в інтернет бізнесі.

Не можу не оминути фін стріпи від автора – вони мотивують як ніщо інше. Якщо порівняти фінансові стрептизи за різні роки, то різниця стає очевидною – робота в інтернеті з кожним роком стає все більш прибутковішою для Олександра.

Якщо ви плануєте створити справжній СДЛ, підписуйтесь на оновлення блогу 9seo і перечитайте усі до одного пости – ви зрозумієте, що створити СДЛ не так то і важко, але потрібно дуже цього захотіти.

Перший блог, який я реально сподобав, коли взнав про блогосферу, став блог Михайла Шакіна. Я читав його 2 роки назад, читаю й досі. Коли Шакін пише про час проведений в Америці, я ніби находжусь там. Дуже класно та захопливо.

Розказувати про викладку матеріалів та характер автора у кожному пості я не буду – вам варто почитати кілька його мега-постів і ви усе зрозумієте самі. Мега постами називаються великі статті розміром 5-7 тисяч знаків, які є дуже корисними для аудиторії блогу. А вона (аудиторія) величезна. Наразі блог читають більше 10 тисяч постійних читачів.

Особливої уваги заслуговують інтерв’ю, які автор час від часу бере у відомих блогерів та діячів інтернету. Кожне нове інтерв’ю не схоже на попереднє.

Багато уваги Михайло приділяє просуванню та розкрутці блогів. Він наголошує увагу на тому, що головне це контент, все інше прийде згодом.

На перших позиціях серед блогів РУ блогосфери, які я читаю є блог Олексія Терехова. Хлопчина починав з описання секретутки, яка працювала з ним в офісі, згодом перейшов про описання заробітку в інтернеті та популяризації свого блогу, а тепер він став справжнім сеошником.

Часте оновлення блогу не може не радувати. Фактично кожен день Олексій намагається розказати про свої успіхи у просуванні та оптимізації блогів. Багато інформації про поїздки автора на різноманітні конференції привертають чималу увагу з боку блогерів. А коли Олексій розказує про безкоштовні способи просування, то цифра читачів підскакує до нечуваних висот. Я уже давно слідкую за цим блогом і знаходжу у статтях автора доволі багато корисної інформації.

Я думаю, що згодом продовжу цей список, а також напишу пост із українськими блогами. що я читаю. А на сьогодні все. Гарних снів.

А яких блогерів читаєте ви і чому?

На десерт відео про те, що можна зробити з паперу:


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Перших двох я тоже читаю.

Шакіна читаю, а також блог devaka.ru

Це такі дуже популярні блоги, які напевно всі починаючи блогери хоч одну статтю з них читали Smile

Скоро зроблю другу частину цього посту, а також напишу, які українські блоги читаю та рекомендую.

О, хотілося б почути відомі українські блоги.

З вищеперелічених не читаю нікого. А так, то кілька разів на тиждень почитаю Лєбєдєва (якщо є щось цікаве), Другого та Екслєра.

Найбільше чекаю оновлень Алеси Петровны

Залишити коментар, або два до запису "Яких російських блогерів я читаю"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette