• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Як заробити гроші?

Вітаю усіх читачів блогу та тих, які знайшли мій блог саме по запиту: як заробити гроші. Я спеціально пишу цей пост для тих, хто ще досі не знає, що існують інтернет гроші, або як ще їх називають електронні гроші. Я постараюсь вам у цьому пості відповісти на на часте запитання новачків в інтернет заробітку, яке звучить приблизно так: “як заробити гроші в інтернеті”. Спробую пояснити, що це зовсім не важко і існує багато простих способів, аби витрачаючи небагато часу заробити інтернет гроші. Поїхали:

Перед усім вас повинно цікавити питання: “Якими якостями та навичками я повинен бути наділений, аби заробити трохи електронних грошей і чи зможу я їх вивести в реальний світ? ”

Тут відповідь проста: Все залежить від ваших бажань. Якщо ви хочете, щоб ваш електронний гаманець тріщав від переповнення грошовими коштами, то вам необхідно буде опанувати чимало навичок та умінь. Та якщо вам досить 5-20$ на день, то для цього не потрібно особливих знань. Варто лишень сильно захотіти. Прочитавши способи заробітку електронних грошей, ви вже не будете ставити нав’язливе питання – як заробити гроші? (Про виведення інтернет грошей у реальний світ я обов’язково напишу окремий пост).

  • Отож спосіб перший – Постер/копіпастер.

Нехай вас не лякають такі страшні слова. У роботі постера немає геть нічого складного. За визначену суму ви наймаєтесь на форуми і починаєте заробляти інтернет гроші, просто спілкуючись з іншими людьми. Від вас вимагатимуть змістовних та тематичних повідомлень, за які ви будете отримувати відповідну оплату розміром від 0.5 до 5 центів. Робота вимагає багато часу та вміння бути у темі. Мало того, коли ви станете популярною та відомою особою на форумі у вас також можуть купити підпис у вашому профілі. Ціна залежить від вашої популярності та рейтингу. Така робота годиться для тих, хто проводить багато часу у павутині інтернету і готовий до спілкування.

Копіпастером працювати ще простіше, але набагато нудніше. Робота заключається у кількох простих діях: Скопіювати текст та картинки з одного сайту і вставити їх, уже як автор на інший сайт. Такий заробіток інтернет грошей дуже простий, тому і оплачується дешево. Зазвичай такі дії оплачуються розміром від 1-го до 10 центів за один копіпаст. Можна домовитись з роботодавцем і на інших умовах.

І знову страшні і декому не зрозумілі слова. Та тут також все просто. Копірайтером називається людина, яка пише унікальні тексти та статті на задану тематику і отримує за свою роботу оплату, частіше за все у вигляді інтернет грошей. Кожен копірайтер сам визначає скільки коштує його робота. Зазвичай оцінюють кількість символів у статті без врахування пробілів. Наприклад дехто може взяти 1$ за 1000 знаків, а професійний копірайтер, який пише на дорогі тематики виставляє ціну у 10-20$ за ту саму 1000 знаків. Робота копірайтера дещо важка для людей, які мають малий словарний запас  та не розвинену фантазію. Але працюючи копірайтером можна непогано заробляти і регулярно отримувати оплату за свою роботу електронними грошима. Правда завжди є ризик, що ви “спишетесь”, тобто рано чи пізно у вас не буде ідей для нових статей.

Поняття рерайт також просте для розуміння. Рерайт – це текст переписаний іншими словами, але зі збереженням основної думки. Щоб довго не пояснювати я покажу на прикладі.

Роботодавець просить зробити рерайт такого тексту:

Кожен українець, що прийшов у інтернет галузь, рано чи пізно ставить собі запитання: як заробити гроші в інтернеті?

Ось один з варіантів рерайту цього тексту:

Запитання про заробіток грошей в інтернеті, ставить собі кожен українець, робота якого пов’язана з інтернетом.

Як бачите нічого складного немає. Тобто кожен, хто гарно вчився у школі може легко рерайтити великі статті і отримувати значний заробіток у вигляді електронних грошей. Але оскільки робота легша аніж копірайтерське русло, то і оплата значно нижча.

  • Третій спосіб – надання послуг.

У цьому способі можна перечислити неймовірну кількість послуг, що можна надавати за допомогою інтернету. Я наведу лиш кілька.

Дизайнерські послуги – виготовлення дизайну сайтів, банерів, візиток, логотипів, картинок і багато іншого. Така робота потребує чимало умінь і навіть таланту художника. Та й оплата таких послуг не маленька. Дизайнер може заробити інтернет гроші у чималій кількості. Наприклад створивши дизайн для сайту чи блогу можна заробити від 50$, як мінімум. А вершини тут немає, так як і вершини польоту дизайнерської думки.

Послуги вертальщика-вебмайстра – створення сайтів, різноманітних програм та скриптів, верстання дизайну сайту та інше. Я спробував об’єднати послуги, які можуть надаватися цими професіями. Хоча слово професія звучить голосно. Тут також від вас потрібні не малі знання у кодуванні, мовах програмування і так далі. Ціни на роботи вебмайстра оцінити дуже важко, так як їх спектр неймовірно великий. Та можу сказати одне: Якщо ви навчитесь усім прийомам, які необхідні для надання цих послуг, ви наврядчи будете вводити у строку запиту пошукової систему фразу – “як заробити гроші”.

  • Четвертий спосіб – продаж будь чого.

Маючи у своєму активі сайт, можна здійснювати з його допомогою продажі і заробляти на цьому не малу кількість електронних грошей. Продавати можна будь що. Товари діляться на 2 види: матеріальні, ті які можна помацати та віртуальні, ті які можна побачити лише на моніторі комп’ютера. До віртуальних відносять різноманітний софт та інформацію за яку потрібно платити. І повірте, що основний заробіток в інтернеті відбувається саме через продаж якихось товарів.

  • П’ятий спосіб – власний сайт.

Де б ви не пробували заробляти в інтернеті, вам рано чи пізно дадуть зрозуміти, що без власного сайту великих грошей не заробити. Отож я вам раджу почати свій заробіток саме із створення сайту чи блогу. Тоді ви зможете заробляти інтернет гроші як від продажу з сайту якихось товарів, так і від розміщення реклами та участі у партнерських програмах. Спектр способів, через які ви зможете заробити у інтернеті маючи власний сайт дуже великий, а це означає, що  і кількість грошей у вашому гаманці буде збільшуватись.

Надіюсь я зумів відповісти на ваше питання: “Як заробити гроші?”.

А який метод використовуєте ви, аби заробити гроші в інтернеті?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Ще пару таких комментарів і закрию обговорення цього посту. Давайте по суті!

Ну давай Smile

а які сайти можуть придлагати роботу копіпастера?

Сайти не знаю, а от люди пропонують. Шукай на біржак копірайтерів.

Не пожалеете кошелек работает! На этом кошельке денег не много дают ,всего 20%,но реально .Попробовал 1$ ; получил 1.2$.Дальше больше 10$.Потом 20$.УРА ВСЕ РАБОТАЕТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! сек№ к-ка Z121138081031

От ніяк не вилікується інтернет від подібних заяв. Я розумі, що напевне пишу боту, але все ж… ВИСТАЧИТЬ ДУРИТИ ЛЮДЕЙ ПОДІБНОГО РОДУ БРЄДОМ!!! Цей пост можна перефразувати в дай мені, незнайомій тобі людині, сьогодні трохи грошей, а я віддам через тиждень. Чесно.

Наврядчи хтось ведеться, тому не переживай=) Grin

Та не те, що б я переживав. просто достали тупі розводи. На що сподіваються ті, що розсилають такі оголошення. Реально ті що можуть на таке повестися навіть про веб мані не чули не те, щоб ще мати там якісь гроші для перерахунку. Дебіли одним словом.

П. С.
Якийсь агресивний смайлик в тебе вийшов Wink

НА ЯКОМУ САЙТІ МОГУТ ПРИДЛАГАТЬ ЦЮ РОБОТУ

Елементарно -створи свій сайт на WordPress – і повісь рекламу Adsense. Тематика – довільна. Заробіток буде залежати від якості твого контенту.

Я зарабатываю на Адвего на написании статей, в основном занимаюсь рерайтом: нахожу статью в интернете и переписываю ее своими словами, сохраняя смысл каждого предложения.
Вот реферальная ссылка на сайт Адвего http://advego.ru/2EPfw9DZwr

я тоже там а ти виводив деньги от туда?

НІЧОГО НЕ ЗРОЗУМІЛО No No No

Що саме вам не зрозуміло?
Щоб заробити гроші з допомогою інтернету – робите самі або замовляєте інтернет магазин – купуєте на нього рекламу та продаєте товар через оффлайн =)

Де шукати рекламу щоб розмістити на сайті?
Ви не могли б мені допомогти написавши по майлі якщо не важко? Smile

Якщо маєте на увазі контекстну рекламу – Гугл Адсенс вам в поміч =) Що то і як з ним працювати – можна легко нагуглити)) Але то треба мати якісний сайт аби з ним працювати, плюс без гарної відвідуваності багато е заробиш.
Якщо ж у вас ТІц і ПР вищі нульових – можна продавати посиланя на спеціалізованих біржах, типу гогетлінкс =)

Власний сайт виглядає найперспективніше =) Але мені мої сайти поки що максимум 300 наших в місяць приносять… треба розвивати і розвивати їх ще =)
Я до речі на днях пробував ще один спосіб заробітку – коментарі за гроші (тобто ви пишете коментарі, а вам платять гроші). Чимсь подібний до описаного тут заробітку на форумах. Про результати своєї спроби писав тут http://mrvigner.pp.ua/komentari-za-hroshi-birzha-qcomment/

Очень полезная статья.
Правда заработок таким образом сложно назвать полноценным. Это так, подработка…

Hello guys, today I am going to share with you
a hot topic about earning 5$ a day.

WHAT YOU NEED?

Android 2.2+
Facebook account
PayPal which doesn’t need to be verified

Step1. Go to the Play Store, then search for
the app called ‘WHAFF Rewards ‘ and download it

Step2. Log in into facebook account (in app)

Step3. In order to have an extra 0.30$ there
will be a box, add this code there AW29329 [RECOMMENDED]

Step4. There are a lot of tabs in the app, but the best one is ‘Whaff Picks’, it will show you the offers which you can do.

Additional Step. For people who can’t see a lot of offers, please download an Android VPN, and use USA as your region,this will bring you at least 12 offers a day.

Step5. You just need to press ‘download’ on offer, then run it for at least 3 min, you will receive a notification, saying that you have earned x amount, when you download an app you get 0.1$ for free,
when you open it, you can get up to 0.05-0.12$/day, the offer lasts atleast 3 days, you can like earn 3 times from that offer for 3 days.

Step6. When you reach 10$, you can withdraw your cash on Paypal, it will take 3 days, or you can have a steam – xbox – playstore gift cards.

I personally earned 10.5$ in less than 3 days, and I guarantee that you will like it, I always use this when I go to sleep, so it will take around 10 mins to get 3.5$ a day.

Безперечно, копірайт оптимальний варіант для тих, хто не хоче вкладати гроші і вміє писати. Дякую за статтю

Крута стаття, яка досі не втратила унікальність. Будь-яка наймана праця це тимчасовий прибуток, а от сайт дійно дасть заробити чимало грошей. Тому раджу всім заробляти на своєму сайті і писати про те, що ви любите і приносить задоволення.

hOur company offers a wide variety of non prescription products. Visit our health site in case you want to feel better with a help generic supplements. Our company offers health products. Visit our health contributing portal in case you want to feel healthier. Our site offers a wide variety of non prescription drugs. Look at our health website in case you want to look better with a help health products. Our company provides a wide variety of supplements. Take a look at our health contributing website in case you want to strengthen your health. Our company provides a wide variety of non prescription drugs. Take a look at our health portal in case you want to strengthen your health with a help health products. Our company offers supreme quality pharmacy. Take a look at our health contributing portal in case you want to feel healthier.
Our company provides a wide variety of non prescription products. Visit our health website in case you want to to feel healthier with a help generic supplements. Our company provides generic supplements. Visit our health contributing website in case you want to improve your health. Our company offers non prescription products. Take a look at our health contributing portal in case you want to look healthier. Our company offers a wide variety of health products. Visit our health contributing website in case you want to strengthen your health. Our company offers herb-based pills. Look at our health contributing portal in case you want to feel better.

Залишити коментар, або два до запису "Як заробити гроші?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette