• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Як я збільшив заробіток з адалт блогів на 150 долларів

Привіт усім. Вирішив черкнути в блог, бо отримав позитивний досвід в монетизації адалт блогів. За травень місяць я збільшив свої прибутки від адалт блогів на 150 зелених єнотів, зробивши лише одну просту річ…

Нещодавно я пробував збільшити кількість тізерних блоків на сайтах, але це призвело не до збільшення прибутку, а до його спаду. CTR як блоків так і самих тізерів впав майже в 2 рази, а прибуток приблизно на четверту частину.

Виходить що просте збільшення кількості реклами не означає однозначне збільшення прибутків. Я вирішив це питання так:

На головних сторінках адалт блогів у мене показувався лише верхній блок реклами на 4 тізера. Його могли бачити лише резиденти російської федерації, адже Бодіклік не викуповує український та інші види адалт трафіку. На жаль.

Виявилось що головні сторінки також отримують чималий трафік, а реклами на них майже немає. Я уже давно думав додати кілька тізерів на головну, але шукав партнерку, яка б викуповувала адалт трафік з будь-яких країн по адекватним цінам. Ставити тізери від Бодікліка теж було варіантом, але я знаю, що більший ефект отримується від реклами різних партнерських програм.

Мене спасла тізерка visitweb.com

Ціна кліка на моїх сайтах плаває від 25 до 30 копійок за клік, що доволі непогано для такого трафіку.

Їхні тізери я поставив по 2 штуки між анонсами постів. Результат не змусив себе чекати: CTR блока вистрілив до 10%, що для мене було захмарною цифрою. Лише через пів місяця ця цифра поступово скотилась до 6-7%, але й це непоганий результат.

Що маю у результаті: Додаткові 4500 рублів з 2-х адалт блогів із загальним трафіком близько 7к хостів на добу.

Власне місяць ще не закінчився, тому лише ось такий скрін маю:

Я не придумав велосипеда, не створив секс-шоп, на який можна лити такий траф, не зробив своїх тізерів із посиланням на партнерки, а просто поекспериментував із розміщенням рекламних блоків тізерної реклами.

Бажаю вам частіше проводити експерименти та відслідковувати їх ефективність. Удачі.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Эксперментируй с подписками, больше может выстрелить.

Знаю що може бути більше, але все ніяк руки не дійдуть зробити норм банери чи тізери, які б вели на ті самі пидписки.

Навіщо їх робити то? Копіруєш з тізерок готові, ставиш собі і ловиш профіт. Якщо в тебе копляють траф той – значить вони його конвертять і отримують прибуток. Про це 9сео колиcь розповідав.

а як в тебе з заробітком на visitweb.com за сьогодні?

по твоєму прикладу поставив сьогодні блоки на два сайти в 17.00, зараз 22.00 …. пройшло 5 годин – заробіток у мене 4.02 рублі. Це дуже мало.
Сайти з сумарною відвідуванністю 4500 уніків в день.

Я щось не розумію.

Також поставив один блок в сайдбар на треій сайт з ще більшою відвідуванністю – по статистиці – 13 показів блоку за 5 годин. (хоча повинно бути 1500-3000 показів)

Зараз напишу в підтримку.

Однозначно пиши в підтримку. Можливо не правильно код поставив, чи сайт модерацію не пройшов.

Ось моя статистика за сьогодні:

2012-05-29
Покази блоків 5631
Показаи оголошень 22524
Кліки 301
СТР 5.35
СТР оголошень 1.34
Середня ціна кліку 0.36
Заробіток 108.73 Silly

Вап не конвертиш?

Раніше конвертив. Потім вирішив не ризикувати. Боюсь я бану та фільтрів Яші.

Хм. Гарний заробіток =) Вітаю)

Залишити коментар, або два до запису "Як я збільшив заробіток з адалт блогів на 150 долларів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette