• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Як я купив своє перше авто

Для початку передісторія: Хто читає мій блог давно, знає, що авто я планував купити ще минулого літа (пост про мої плани на авто знаходиться тут і він набрав чимало коментарів), але так склалося, що кошти відкладені на авто пішли на купівлю кухні та іншої необхідної для комфортного життя меблі в квартирі (про це я писав тут).

Пройшов рік і завдяки роботі в інтернеті та оффлайн бізнесу ми зуміли зібрати енну суму коштів на покупку автомобіля для сім’ї. Власне ми розраховували на автомобіль з пробігом з віком не більше 5-ти, 6-ти років. Саме по таким параметрам я шукав авто в продажі в своєму місті та районі. Як виявилось згодом, люди не хочуть продавати свій хлам за реальну ціну і гарно його підмарафетивши ліплять не реальні ціни.

Скажу відверто, я шукав автомобіль ланос не старший за 2005 року випуску, з ціною в діапазоні 6к зелених. Як результат сотні відкинутих оголошень із ланосами та сенсами таксистів на газу, пробіг яких реально сягав 200-300к км і кілька дзвінків реальним претендентам. Було здійснено 3 огляди авто, які максимально підходили по бажаним критеріям, але при зустрічі із власниками та огляді авто виникло багато “але”.

Перший виявився власник, який нібито не знав, що його авто вдарене у кількох місцях і повністю перефарбоване та підрихтоване.

Інший власник також виявився не першим власником авто, але чесно розказав про усі недоліки свого залізного коня, після чого довелось їхати до знайомого майстра, який не був в захваті від того агрегата і сказав що буде чекати мене в гості як мінімум кожний місяць.

Ну а третє авто яке ми оглядали з моїм братом (до речі йому велика подяка, що знайшов час подивитись зі мною усі варіанти) було нібито непогане поки я не подзвонив до знайомого, що працює у ГАЇ, аби точно дізнатись чи немає раптом на авто якихось штрафів та порушень, адже власник, точніше його дружина, що хотіла продати це авто запевняли, що автомобіль чистий. Виявилось що той автомобіль був у кредиті і мав 5 не погашених штрафів, загальною сумую більше 1500 грн. Крім того був учасником 2-х ДТП, в одному з яких збито пішохода.

Після таких оглядин в мене відпало бажання купувати б\в авто у не знайомих людей. Так, можна було б знайти когось із знайомих, хто б продавав би свій ТЗ, але на це потрібен був час та удача. Тому вирішено було шукати новий автомобіль.

Як обрати нове бюджетне авто для сім’ї і бути реально задоволеним від покупки? Саме таке питання стало для нас актуальним у середині травня. Першим місцем куди я пішов, став автосалон Рено.

Чому Рено? Та тому що на нове авто у нас коштів не вистачало, тому нам однозначно довелося б брати кредит, а я давно чув про 0% річних від рено фінанс. Але як виявилось на місті на моделі Логан та Сандеро ця акція не діяла. Потрібно було оформлювати кредит під 9.9% річних + 3% одноразова комісія + 1% страхування життя.

Другим претендентом після Рено Сандеро стала Шкода Фабія (ви вже вибачайте що так ковиркаю назви авто), яка також вписувалась у нашу цінову політику та мала неабиякий плюс – витрати пального! Але після тест-драйву і Шкоди і Садеро я реально зрозумів, що значить бюджетний автомобіль. Про якусь динаміку розгону взагалі говорити важко, а салон із дешевою пластмасою просто добив. Так, за помірну ціну можна взяти комплектацію з кондиціонером, передніми скло-підіймачами і навіть із подушками безпеки, але вибір пав на наступне авто…

Після того як я вперше побачив Форд Фієста 2012 року випуску і ще не знав скільки він вартує, мені здалось що авто повинно коштувати не менше 15 тис. у.о. і я його не потягну навіть у кредит, але коли я знайшов цінник на 109900 грн за базову версію, то одразу записався на тест-драйв.

Не хочу нікого образити, але ніякий кондеціонер не рятує шкоду та рено в порівняні із легкістю та красою форда. Що там не кажіть, а свій вибір зробив, ще до того як заходив у інші салони, після оглядин форда.

Як ви вже зрозуміли, я купив Форд Фієсту, що став моїм першим автомобілем. Тепер хочу розповісти детальніше про купівлю авто, про салон, про підлість або необізнаність персоналу та директора (скоріше перше), про витрати, про банк, де узяв кредит, про умови, про страхові компанії та “відкати” і т.д. Поїхали:

І так, ціна автомобіля 110к грн. Я зробив внесок у 50% від вартості авто у розмірі 55к грн. Думаєте усе? Можна їхати? О ні, до цього ще далеко.

До того як робити внесок, потрібно щоб банк який ви обрали для кредитування і в який ви подали усі відповідні документи, прийняв позитивне рішення по вашому кредиту і відправив Гарантійний Лист до салону. Цим банк дає свою готовність надати кредит на визначену суму, після того, як до банку принесуть технічний паспорт з МРЕО та страховку КОСКО із акредитивоних у даному банку страхових компаніях.

Давайте по порядку:

Банк

 

Я, а точніше робітники салону порадили УкрСоц банк, який наразі являється UniCredit банком. Через те, що там видають кредити під 8.5% річних. Але давайте копнемо глибше – 8.5% це фіксована ставка по кредиту лише на перший рік! Якщо ж я планую виплачувати кредит 2 роки, то на наступний рік ставка не фіксована, а “плаваюча” і може становити від 5% до 27% річних в залежності від “поведінки” НБУ.

Тому краще брати кредит на 2-5 років, а виплачувати усе за перший рік =)

Далі йде 3% одноразової комісії за оформлення кредиту від суми кредиту + ще 0.5% за перерахунок кредитних коштів на рахунок салону (Цього я взагалі не зрозумів! Дали б мені готівку і я без % заніс би її до каси салону! Брати за це комісію ідіотизм). У моєму випадку ця сума склала 1925 грн.

Ледь не забув: За відкриття кредитного рахунку потрібно сплатити ще 200 грн! За це вам крім картки дадуть ще сувенірну монету Євро 2012 та блокнотик =)

Крім усього цього вас змусять брати поручителя. Так як я одружений, то моїм поручителем стала моя жінка. За нотаріально завірену згоду дружини довелось вивалити ще 635 грн. При цьому нотаріус просто сидить у банку і тільки чекає таких бідолаг як ми.

МРЕО

 

На жаль за браком часу і через те що робітники салону підганяли мене як тільки могли, я довірив постановку на облік автомобіля саме робітникам салону. Хоча тепер розумію що це була моя основна помилка. Звісно я теж якомога скоріше хотів стати власником авто, але наступного разу в МРЕО піду сам.

Коротше кажу за усі документи, номерні знаки та сам технічний паспорт я витратив 4720 грн. До речі у нашому місті вже є можливість поставити нове авто на облік за пів години. До того моменту я про це навіть не чув, а сьогодні по тв пролунала така новина.

В технічному паспорті вказано, що авто входить у мою власність з 31.05.2012 року.

КАСКО та страхові компанії

 

Одним із пунктів кредитного договору є застава автомобіля та його страхування від усіх нещасних випадків. Банк примушує страхуватись лише у акредитинованих в банку страхових компаніях і робити франшизу 0% (сума, що не виплачує страхова компанія при настанні страхового випадку), при чому сама страховка буде вартувати 7.7% від вартості авто.

Одразу після мого 50% внеску мене послали у найближчу до салону страхову компанію “Універсальну”. Там мене повідомили, що як тільки я отримаю тех. паспорт, то одразу маю їхати до них. Ну, думаю, яка мені різниця де страхуватись. Але я згадав, що дружина працювала в страховій компанії і 100% має кінці.

Я знайшов перелік акредитованих банком страхових компаній і знайшов серед них потрібну мені. Повідомивши банк, що я хочу страхувати авто не в універсальній я отримав згоду, але через 5 хвилин почалися дзвінки. Спочатку з Універсальної мені прямим текстом сказали, що я просто змушений страхуватись у них, бо вони найкращі і працюють на якихось взаємовигідних умовах із салоном. Після моєї відмови одразу подзвонили із салону і почали переконувати, що я роблю не правильний вибір. Навіть намагались задобрити набором гумових ковдр в авто. Але мені важливіша гарантія виплат із страхової чим такі бонуси.

Згодом я дізнався, що страхові роблять так званий “відкат” у розмірі 45% від вартості КАСКО салону та банку.

Мої витрати на КАСКО склали 8460 грн. + “Цивілка” близько 300 грн.

Тобто аби виїхати із салону на своєму авто мені довелось заплати спочатку 55000 грн. за пів його вартості, а тоді ще 16420 грн. за різні папірці.

Але фіг з цим всім! Далі саме цікаве – назвемо це “Лінія Невдач”.

Банк не міг видати кредит 2 дні, з моменту подання усіх документів, тому кілька сивих волосків уже є на моїй молодій голові. Виявилось, що десь там в Амстердамі зламався якийсь сервер, що відповідає за видачу кредитів саме по цій програмі.

Але це була не сама страшна головна біль. Найгірше стало коли 1 червня я увімкнув ТВ і побачив рекламу до 20-ти річя Winner Ford в Україні. Як виявилось авто, яке я купив учора за 110к сьогодні уже вартувало 100к. Кидок на 10 тисяч гривень, який уміло спланували працівники ОПУС-Авто-Плюс. Дилери Ford у Хмельницькому. І хай хто мені що каже, але я впевнений на 100%, що вони знали про цю акцію і тому продали авто 31 травня, а не 1 червня.

Спочатку в мене була паніка і я просто вирішив, що поверну автомобіль в салон, а тоді куплю новий за 100 тисяч до кінця місяця. Адже факт проплати повної суми вартості автомобіля був здійснений 2 червня, а авто все ще стояло в салоні. Та в договорі чітко вказано, що якщо покупець повертає автомобіль, то салон залишає аванс. А перший внесок я робив 35к грн.

Навіть якби авто забрали, а аванс повернули, то ніхто не збирався відшкодовувати витрати на оформлення кредиту та постановку нового авто у МРЕО. Тому я просто надіявся на людяність директора салону. Але той заявив, що не буде віддавати гроші зі своєї кишені – мол, це лотерея і він сам не знав, що буде така знижка на цей автомобіль.

Все що мені вдалось випросити це ті самі гумові килимки та набір автомобіліста (вогнегасник, аптечка), що загалом тягнуло на 1к+ грн. Більше ніяких подарунків від салону годі було й чекати. До речі я й досі не можу збагнути чому ці кляті килимки не йдуть вже в базі авто, а коштують більше 600 грн. Хтось знає?

2 червня увечері я вирішив, що витрачати свої нерви на міфічний шанс повернути втрачені 10к грн не варто і забрав авто. Власне якби не було цієї акції, ейфорія від покупки була б у рази більшою. Хоча я та моя сім’я дуже задоволені покупкою і за 2 дні вже накатали 225 км. – зелені свята як не як =)

Що я раджу вам – не поспішайте із серйозними покупками ніколи. Краще обдумайте та прорахуйте усе кілька разів, а лише тоді беріться до справи. Мені кредит був необхідний, а вам бажаю брати усе лише по факту!

P.S. Велике дякую Анонімусу, що допоміг у останній момент та без усіляких умовлянь перекинув кілька тисяч грн. на мою картку. Він знає про кого я говорю. Обіцяну каву відішлю сьогодні завтра.

P.P.S. Ну і звісно подяка батькові, що допоміг із оформленням авто і ще раз дякую брату, що допомагав визначенням битих та пофарбованих авто.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Вітаю з покупкою Smile Авто то завжди є добре! Памятаю як читала тебе минулого літа, і як ти вже тоді мріяв про автівку ) Тому – пора шукати собі нову мрію Smile

Дякую!
Та мрії і цілі вже давно поставлені. Просто поки шлях до них розмитий.

Хочу виростити здорову, щасливу та розумну донечку, та знайти діляночку біля річки чи озера і по трішки будувати дім мрії =)

Але до того потрібно виплатити кредит, створити мега інтернет імперію та укріпити бізнес в оффлайні =)

Вітаю, тепер ми колєгі фордоводи, але власне через дилерів форда я форд не розглядаю як наступним своїм авто. Так виглядає що всі фордодилери мудаки.

Хоча чесно кажучи ціна на фієсту мене здивувала.

Подякував.
Приємно здивувала? Чи як?

Просто якби купував хоч у середині травня, то вже було б по барабану, а так – навіть з салону ще не виїхав, а автомобіль втратив в ціні 10к =(

так, приємно. Бо вважаю що фокус третій надто переоцінений. То думав що вони за все ціну луплять високу.

А стосовно того що авто втратить в ціні то і директор і менеджери знали 100%, зато тепер подєрєбанять, премію. Нічо, то все дурниці, головне що катайся в своє задоволення.

Мій батько хоче купувати фокуса, поки на нього діє знижка 10к грн. Вважаєш не варто?

Я на ньому їздив, принципова різниця від другого в дизайні і кращій обезшумці, решта фєнєчкі. Відповідно вважаю що за такі гроші є цікавіші машинки. В того самого пежо чи стіроена.

Фокус седан или Фокус хетч? Кстати об имидже, из всех машинок, которые ты перещупал как раз твой фордик самый стильныйSmile

І я тобі говорив завжди, краще авто – нове авто Smile А з килимками то всі салони барижничають. Закордоном це все йде в комплекті як запаска. А може там це як бонус але вони роблять правильно. а наші ні. Раджу килимки купити на базарі, а не брати фірмові – різниці н епобчаих, ну хіба запах буде гіршим Smile Але він вивітриться з часом Smile

Поки що дуже радий, що обрав саме нове авто.

Килимки я все ж виторгував разом із набором автомобіліста, як бонус за втрачені 10к. Смішно.

І ближчик років 5 будеш і далі радий. тільки от каско буде турбувати а за рік другий кредит захарить Big Smile

а чому каско буде турбувати? маю каско і дуже радий з того. воно мені вже окупилось і зекономило порядно грошей.

Ну якщо купив машину, купив права, а їздити не купив, то каско дійсно зручно. Я мав один випадок то каско лише в мене вкрало гроші і все. Каско то лохотрон в Україні, його ціна має бути принаймі на половину меншою. От і напрягають високі ціни і потім ще щось доводити і мати лотерею, дадуть тобі ці гроші чи ні.

До чого тут купив права, купив авто.
Мені одного разу погнули і поцарапали крило на стоянці біля магазину. Камер ніяких не було. Якби не каско прийшлось би ремонтувати за свої гроші.
Інша економія в тому що я не тримаю авто на стоянці а коло дому. А це економія більше 3000 грн в рік.

Виплата по каско була протягом 14 днів з моменту заявки.

Просто каско тре купувати не в еолєги а в нормальних конторах, ось і все.

Доречі Akhe, де страхував?

Я брав кредит на 2 роки, тому надіюсь не захарить і погашу його швидше =)

А КАСКО на другий рік буде набагато дешевшим і проблем із страховою не буде, бо директор(ша) то є знайома людина.

а ну якщо 2 роки то все ок, ще не так страшно Smile Я на початку коли ще мав авто в кредиті то також оформив каско в одного колєгі, мав лише геморой, краще в чужого оформляти Smile

А і ще, ти якось порівнюєш автомобілі не схожі за типами чи репутацією.

Ну як не схожі – ціновий діапазон крутиться біля 100к грн.

А хто ж тоді є конкурентом Фієсті?

ФАбя така дешева? Але в шкоди є і менше тепер авто, то воно і класу фієсти, хоча форд має і Ка. Але в народі якось воно фабія ніби дорожча за сандеро, а фієста десь там з хюндаями. Протевсе це фігняSmile Купив що хотів, і їзди собі. Але не задумуйся що було б краще щось інше купити чи пошукати те ж авто але дешевше, чи акціям іврити. Є вже і баста.

Баста так баста – насолоджуюсь тим що обрав. А вона мені дійсно подобається з кожним днем все більше та більше.

Дивився ще на хюндай акцент – 122к у базі. Але як сів за кермо, зрозумів, що не моє.

Тарас, в тебе самого є авто?

Є, були і будуть Smile Маю досвід водіння цілої купи машин але пішки ходити я також люблю Smile

Наверное, он выбирал по принципу что нравится внешне и внутренне. Сел в авто – о сидеть удобно, и руль держать удобно, и центральная консоль в правое колено не врезается. Само собой, супруга тоже присутствовала и к ее мнению прислушивался. Наверное так..

Ну як би не одна година була проведена за переглядом відео-оглядів різноматних авто. Лише після цього пішов по салонам та почав кататись на тест-драйвах. А там вже вирішував до чого душа лежить.
Будь-яка з автомобілів їздила би нормально не один пік без поломок, але вподобали саме цю.

Ти ніби був там і бачив як ми тестили авто. Так дружину і дитину також брав на тест драйви. Нам було важливо щоб коляска вміщувалась в авто =)

Ты знаешь, километры просмотров всяких там тестов и чтения форумов убиваются 10-ю минутами посидеть-порулить-подержать. В качестве будущего прееменика своему Ланосу рассматривал Нексию 2. Там и багажник больше, ну и кондиционер со всякими электроприблудами, коих в моем Ланосе нет. И читал про Нексию на форумах и что-то в Нете рыл. Вобщем случилась возможность в ней посидеть-порулить. Как же я заблуждался. Сидеть неудобно, садился в авто – стукнулся головой об дверной проем, вылазил – тоже стукнулся. Центральная консоль давит в правое колено. Кресла неудобные, крыша низкая. Все остальное меня уже не интересовало. Я вылез из этой машины с твердой мыслью что я и Нексия – вряд ли будем вместе.
Ты же машину подбирал не просто как молодой и уверенный в себе человек, которому машина нужна сначала для имиджа,а потом для работы. Ты теперь уже папа и авто брал соответствующее. Автокресло ребенку и наклейку “В машине ребенок” на заднее стекло купил?

Наклейку ще не купив. Тепер разом із хамутами на ковпаки ккплю і її. Я навіть ще наклейку цивілки не наклеїв. Лежить в бардачку.

Та який там імідж – це було в останню чергу. Шукав авто з кріпленням крісла для дитини та подушками безпеки, а тут навіть ще й АБС є.

Крісло ще не купував бо малявці тільки 4 місяці і вона ще не сидить – возимо в люльці.

Наклейку автогражданки можешь и не лепить. При проверке документов гайцы всегда просят подписанный полис.

Мои поздравления. Забей на все и наслаждайся ездой. Ни гвоздя, ни жезла, и кучу зеленых дензнаков на электронных и реальных кошельках.

Страхував в конторі “Арсенал”. За виплати не переживаю.

А от авто поки що ставлю на стоянку і взагалі хочу гараж орендувати, та бачу що все таки варто задуматись над двориком. Хоча в нас пянюг багато, яким нічого не варто номери та ковпаки познімати.

Я после покупки машину тоже на стоянку ставил. Меня хватило на пару месяцев. Во-первых, лишние траты, а во-вторых, в нашем дворе ночевали авто в разы дороже моего. Номера прикрути саморезами, особенно передний, А колпаки – не потеряешь сам, так послетают на наших дорогах, купи в строймагазине ремешки специальные пластмассовые, ними и попристегивай колпаки к дискам.

Так, за номера та ковпаки знаю і вже сьогодні їду до товариша, щоб зробити ці маніпуляції.

Та поки все ж боюсь в дворі залишати. З безпеки є тільки центральний замок та імобілайзер. Сигналізацію не ставив.

Ужас, сигнализацию ставить надо немедля. Без сигнализации пофиг где ты ее поставишь – больше шансов, что ее взломают.

Якраз більше шансів, коли сигналізація є =)

Адже давно вже ніхто молотком не відкриває, а перехоплюють сигнал.

А захочуть – і з гаража вкрадуть, і зі стоянки. Було б бажання.

Вітаю! Це дуже приємно, коли мрії втілюються в дійсність. Рік назад, пам’ятаю, ти думав брати машину куди нижчого класу. Круто, що вдалося взяти краще авто!

Дякую за привітання. Надіюсь прослужить відведений їй строк.

І не кажи. Сам в шоці і радію з того, що вдалось купити саме таке авто =)

Як там твої справи із квартирою?

Фокус Хетчбек. Коробка механіка. Стильний то стильний, але головне що комфортний і у середині нічого не громихає і шумоізоляція достойна.

Кум такой брал, 1.5 года назад по акции. Тоже скидка была в 10 к. Месяц ждал пока привезут и чем- то там они отличались от тех машин, что без скидки шли. Как по мне – тесноват с боков и до фига пустого места впереди. Кум доволен. Он с кумой поизящней меня будут – им как разSmile А крестнице ваще все пофиг – сидит Маша сзади в автовкресле и радуется что ее везут:Smile

Ну я ще взяв без знижки – попав на 10к грн. Але надіюсь, що вони там подавляться тими грошиками =)

Можливо дійсно та що зі знижкою чимось буде відрізнятись. Хоча ХЗ. Був вчора в салоні і різниці не знайшов, та й продавці кажуть що авто те саме.
Правда реально до кінця місяця фієст може не вистачити.

Тепер зрозуміло, чому ти не повернув машину. Якби був тільки кредит, то все було б простіше, я так думаю. Просто як я щось купую і розраховуюсь кредиткою, а мені потрібно повернути товар, то все проходить гладко і грошики вертаються, правда не одразу, а десь на протязі місяця.

П.С.Брат, про якого тут згадується, то не я, а двоюрідний Wink А то я вже думаю, коли це я ходив на якісь машини дивитись Smile
П.П.С. Треба замочити і після цього поїхати покататись =)

Мочити можна або тільки ключі або колеса, але ж ніяк не машину.

Да… предыдущий автор комментария, о том, что все Фордовские диллеры мудаки – верно!

Владельцы этих автосалонов гандоны, которые нахапали в 90 годы бабла.

Ставят на должности директоров тупых пидоров, которые и двух слов не могут связать.

Ок, згоден на всі 100.
А що ж тоді робити, коли хочеш саме форда?

то проблема не з салонами форда, а глобальна проблема всіх автосалонів України. Схема 1: лизати з…д (за перепрошую) поки не отримають гроші і ти не виїдеш із салону, а далі все, ми нічого не знаєм, нічого не бачим, і т.д.

По-перше, вітаю з покупкою. Машинка дійсно стильна. Катався на такій. А кредити – тут все “як завжди” Frown.
А по-друге, бажаю купити наступною Ферарі Smile без кредиту!
Як то кажу – ні жезла, ні цьвочка, чи якось так Wink !

Дякую. Твої слова та Богу в вуха. Grin

Как писал кто-то из фантастов, Имея скафандр готов к путешествию? Будешь ехать на море – звониSmile Посидим, покалякаемSmile

Напевне цього року морей ще не буде – Дністер так, а море тільки з наступного року.

вітаю з чудовим авто, воно теж нам дуже сподобалось ) дуже-дуже, але все ж до нього по фінансах не дотягнули, ще й не було комплектацій базових, тільки за 129 тис. тому взяли новий ланос, бо теж починали думати про авто з пробігом, та добряче подумавши, вирішили що в Україні – то програшний варіант. і теж працівники салону всі “усміхались” і нічого не розказували про підводні каменюки які потягнули на ще к-ка тисяч грн.

Вітаю з придбаним авто.

Тут ще одна штука є: По статистиці автосалони заробляють більше грошей не на продажі нового авто, а на його гарантійній і післягарантій експлуатації. Так що 2 рази подумайте де ремонтувати авто.

Месяц выбирал по интернету монитор, так и не смог определиться, машина уже тоже поджимает, когда конкретно на нее появятся деньги, боюсь пока определюсь с выбором, голова лопнет (((

Нове авто то супер гуд Yes Але є але і в кожного воно своє. От у нас наприклад, було все навпаки – ми взяли наш новий Ланос з повним комплектом за 78 800 грн, а через декілька днів після оформлення ціни пішли вгору і такий уже коштував 82 з чимось тисячі, так що лотерея зпрацювала на нас. Але на тому нічого не закінчилося. Через 500 км почала гудіти коробка передач, при тому на всіх передачах. Я в салон, а там мені кажуть що я просто прискіпливий і взагалі, то гудять шини, так що у вас, пане водій, все гарно. Після пробігу майже 1000км почала підскрипувати ліва кульова опора, але я ше не знав про то, але чув просто звук якись лівий. На підході до 5000 км, та опора почала нещадно скрипіти, при тому так що мені інколи ставало страшно. Добре шо зробили по гарантії, хоч і скриплячи зубами. От так то буває з нашими долбаними автодилерами. Їх правило просте – зара ми вам посміхаємся від вуха до вуха, а як купили, то ідіть на..р. Pissed Off

після того як працівники відмовились знизити автомобіль по акції, потрібно було звязуватись із головною канторою Форда що в Києві, думаю вони б дали бамбулєй тим що в тебе в області знаходидись

Вже рік пройшов і я майже забув про той інцидент. Тут все доволі складно – автомобіль вже 31 травня числився в МРЕО на мені і сума була прописана 110к.

Хоча. Можливо я рано здався.

Саня, какой литраж твоего багажника. А то на сайте Форда сидят партизаны и такие мелочи не пишут

На скільки я памятаю 400 літрів, а із розкладеними задніми сидіннями порядка 1200.
Якщо дуже потрібно, можу глянути у документацію.

глянь пожалуйста. буду признателен

Сьогодні був на салоні, робив перше ТО. Написано що 276 літрів. а при складених задніх сидіннях близько 1300.

276 больше похоже на правдуSmile спасибо

Залишити коментар, або два до запису "Як я купив своє перше авто"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette