• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Як усе встигнути?

Бачу що настає той час, що я вже нічого не встигаю. Не те що у мене обмаль часу, а просто роботи завал і скомпонувати усе в безперервний цикл не вдається. Не буду казати про лінь, про літо, про купу перепон на шляху до успішної роботи. Хочу поділитись простим способом, як усе встигати, або як нічого не забутись.

Маю кілька веб-сайтів, які постійно потрібно оновляти, наповнювати новим та популярним контентом, слідкувати за хостингом, відслідковувати статистику відвідувань, статистику реклами та покращувати показники конверсії та ефективність просування. Окрім того в реалі є 2 точки продажу кави і чаю з якими зараз проблеми, пов’язанні з не сезонністю товару. Плюс кохана дружина та дочка, яким не можливо не виділяти свою увагу та турботу.

На перший погляд справ мало, але коли це все збити до купи, то виходить графік на весь день. І якщо щось йде не так (товар не прийшов вчасно, малеча не спить по графіку, інет вирубився), то все летить під три чорти. У вас таке 100% бувало – це дні катастрофи. Коли такий день закінчується – радієш і спиш класно =)

Що я роблю, коли все йде не так:

– Спершу заспокоююсь, бо рішення, прийняті на гарячу голову, нічого доброго не несуть;

– Тоді структурую подальші дії так, щоб розгребти основну масу справ, найголовніших, без яких все рухне – заплатити по рахункам, довезти товар, купити підгузники і т.д.;

– Після кількох пророблених справ, дивлюсь на годинник і якщо не встигаю, відкладаю все на завтрашній ранок чи вечір, тоді, коли мав би відпочивати. Частенько дописую пости уночі, бо вдень голова зайняти іншим. Прямо зараз підміняю працівника на одній точці, хоча мав би бути з малечею та дружиною.

Я сказав, що розповім як все встигати – це не правда. Бо встигнути все не реально. Зробивши щось одне, з’являються нові цілі та задачі. А якщо ні – значить ви не правильно, або просто не цікаво живете. Потрібно завжди прагнути чогось нового та більшого. Справи були, є та будуть – потрібно витрачати на них стільки часу, аби вистачало на власне життя, на відпочинок, на хобі і т.д. А для чого тоді працювати, якщо не відпочивати?

А от з приводу того, як нічого не забути із запланованого, то тут есе просто:

Ніякі тудушки вам не допоможуть, бо з часом ви зрозумієте, що постійне додавання нових завдань та відмічання їх виконання також потребує часу. Я рекомендую завести міні блокнотик, або простий добрий аркуш паперу. Записати завдання займає 5 секунд, викреслення готового завдання – 1 секунда. Такий девайс можна носити з собою завжди і він займає мало місця =)

Успіхів вам у підкоренні часу та у будь-яких справах. І гарного вихідного!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Я, наверное, поэтому и не люблю тайм-менеджмнет. Если ты работаешь с людьми, многие вещи от тебя не зависят. И чем больше звеньев в этой цепи – тем больше от тебя и не зависит Smile Ну можно опять и про лето поматеритьсяSmile

не по темі: скільки ж у тебе ключових слів то у цій публікації?! Smile

ХЗ. Цей пост не під ключі – просто так писав.

На автоматі виходить, звичка.

Зайди в аську на пару минут. Есть маленькое предложение.

Залишити коментар, або два до запису "Як усе встигнути?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette