• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Як правильно оптимізувати статтю?

Ви, мабуть, не раз задавались питанням: як, все ж таки, правильно оптимізувати статтю (сторінку, пост)? Шукаючи відповідь на це питання ви перечитали не один мануал, але так і не знайшли конкретної відповіді. У цьому пості я постараюсь ознайомити вас з правильною оптимізацією статей.

  • Перше – визначаємо одну основну, та кілька другорядних ключових фраз чи слів, під які будемо оптимізувати статтю.

Для цього використовуємо такі сервіси пошукових систем як: wordstat для Яндекса та insights для Гугла. Я думаю розібратися у цих сервісам вам під силу.

Ключові фрази бувають: низькочастотних запитів, середньо та високо частотних запитів. Обираючи ключові фрази та слова, обов’язково оцінюйте конкурентів, які оптимізовують свої ресурси за таким ж ключами. Не варто обирати ключовик, який шукають більше 7-10 тисяч разів на місяць – дуже велика конкуренція і неймовірно важко буде влізти у ТОП видачі пошукових систем по цим ключикам. Також не рекомендую ключові слова, які шукають менше 600-700 разів на місяць. Навіть увійшовши у ТОП – 3, ви отримаєте мізерний трафік. А воно вам потрібно? Більший трафік – більше грошенят.

  • Друге – не забувайте, що ключовики не можна видозмінювати.

Наприклад: Ви обрали ключову фразу “Львівська залізниця”. Її шукають 5000 разів на місяць. Ні в якому разі, не потрібно у статті писати “залізниця Львова”, або “Залізниця у Львові” – такі фрази шукають у кілька разів менше.

  • Третє – потрібно правильно розміщати ключові фрази та слова у статті.

Для пошукових роботів найкращим варіантом буде, якщо ключовики розміщенні якомога ближче один до одного. Але така розстановка слів, може сказатися на читабельності тексту. Пам’ятайте про людей, що мають читати ваші статті. Ключові слова потрібно вживати у статті мінімум три рази (краще більше). Постарайтесь не робити із статті набір слів. Все таки вона має бути написана для людей, а не для робота.

  • Четверте – кожен пошуковий робот намагається знайти назву статті (головна ключова фраза) у першому абзаці.

Якщо вона там є, це добре скажеться на оптимізації та видачі у ТОП. Та й будь-яка людина спочатку читає перший абзац і якщо її нічого там не “зачепило”, вона навряд чи дочитає її до кінця.

  • П’яте – кількість знаків у статті повинна бути не менше 1500.

Пошукові роботи люблять “багатенько буковок” Smile Але не робіть її більшою за 5000 знаків – “Краткость – сестра таланта”.

Стаття має бути корисною для читача і нести смислове навантаження. Серферу повинно бути не нудно читати вашу статтю.

  • Шосте – посилання.

Не варто ставити посилання на початку статті. Читачі відразу сприймають таке посилання, як рекламне. Посилання потрібно відділяти якомога більшою кількість тексту. Найкраще ставити одне посилання на 1000 знаків. Пошукові системи не люблять великої кількості посилань у статі. Частіше за все такі сторінки попадають під фільтр і не входять у індекс. Немає сторінки у індексі – немає трафіку з ПШ.

  • Сьоме – картинки.

У тегові картинки “alt” обов’язково  вказуйте головний ключовик, або назву статті. Хоча, якщо статі правильна оптимізована, то це одне й теж. Багато трафіку отримати з картинок важко, але правильно оптимізувати статтю вони допомагають.

Ось поки що все, що згадав. Бажаю Вам писати лише якісні статі, та правильно їх оптимізовувати. В такому разі трафіку тематичних читачів не уникнути.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Як правильно оптимізувати статтю?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette