• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Як отримати PR1 та ТІЦ10? (Без грошових вливань)

Спочатку потрібно розповісти, що таке PR та ТІЦ. (Хто тільки ще про них не згадував?) У пошукових систем є своя система оцінювання сайтів. У Яндекса це ТІЦ (тематичний індекс цитування), а у Гугла – PR (Page Rank – Рейтинг сторінки). ТІЦ може змінюватись від 0 до безкінечності, а PR сайту варіюється у рамках від 0 до 10. При цьому індекс PR10 є лише у Гугла Smile

Як можна зрозуміти з назви “тематичний індекс цитування” – головним пріоритетом ТІЦа є тематичність ресурсів, які на вас посилаються. Це ,звісно, добре, якщо на вас стоїть посилання із сайту новин, в якого ТІЦ 2000, але буде набагато ефективніше, коли на ваш ресурс буде посилатися сайт тієї ж (або якомога наближеної) тематики.Тобто, якщо ви пишете про слонів і джунглі, не варто розраховувати на ріст ТІЦа, якщо на вас поставлять лінки ресурси, що пишуть про війну чи будівництво. З PR історія подібна.

Але повернемося до назви статті: Як отримати PR1 та ТІЦ10?
Відповідь проста: Отримати прямі посилання на головну, або внутрішні сторінки вашого сайту.

Перша і найпростіша рекомендація: Зробіть так, щоб сторінки вашого сайту (блогу) грамотно перекликались одна з одною. Це можна зробити за допомогою плагіна, який виводить схожі матеріали у кінці посту. Також, можна використати плагін, що дозволяє показувати фрази, за якими була знайдена та, чи інша стаття.

У ваших постах обов’язково залишайте лінки схожих матеріалів на внутрішніх сторінках. Наприклад, якщо ви пишете серію статей, присвяченій одній і тій самій темі – у кожному новому пості посилайтесь на попередні частини серій.

Не забудьте використати плагіни, що дозволять показувати останні коментарі, або ТОП коментаторів, щоб виводити ці списки у сайдбар з лінками на внутрішні сторінки.
Якщо у вас уже є 15-20 правильно оптимізованих постів, варто лише поставити у кінці кожного з них посилання на головну сторінку сайту. Завдяки цій простій дії можна отримати завітний PR1.

Не допомогло? Йдемо далі: Коментування!
Не варто одразу бігти коментувати усі блоги та сайти без розбору! Почніть з пошуку dofollow блогів вашої тематики. Знаю, це не просто, але можливо. Гугл вам у поміч.
Далі оберіть декілька сайтів, які виводять ТОП коментарів на головну. І беріться за справу. Зазвичай досить залишати 1-2 коментарі в день, щоб в недалекому майбутньому попасти до ТОП коментаторів і отримати для свого проекту бажаний приток PR та ТІЦ.
Але майте на увазі: адміни dofollow блогів не потерплять спаму та безглуздих і нетематичних коментарів! Перед тим як коментувати пост – обов’язково його прочитайте і лише тоді, залиште цікавий, змістовний та корисний коментар. Тоді окрім передачі ТІЦ та PR ви зможете отримати невеличкий приток трафіку. Ті, хто вирішать, що ваш коментар корисний, захочуть подивитися на ваш ресурс. І будуть шукати там, такий же корисний матеріал, як і в вашому коментарі. Саме тому важливо коментувати блоги вашої тематики. Отримуйте на блог лише тематичних відвідувачів.
Залишаючи коментар такого виду: “Класний пост”, “Респект автору”, “Чудова тема”, “В закладки!” – ви майже 100% попадете під фільтр спам коментаторів. Мало того є можливість, що вас забанять по IP. Тому, якщо немає чого сказати по темі, краще мовчіть.

Якщо дотримуватись даних рекомендацій, то PR1 та ТІЦ10 Вам не оминути Smile
Про внесення сайту до білих каталогів, соціальних закладок, анонсування постів на форумах, та багато чого іншого, читайте у наступних постах.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

“Якщо у вас уже є 15-20 правильно оптимізованих постів, варто лише поставити у кінці кожного з них посилання на головну сторінку сайту. Завдяки цій простій дії можна отримати завітний PR1.”

За це спасибі, не знав! Саме взявся за агресивну розкрутку блогу. От і спробую цю методику теж!

Саме взявся за розкрутку блогу.. роблю акцент на показниках PR та ТІЦ. Зараз все по нулям…

Ну я одного не розузмію як може бути PR3 а тиц 0 ? =(

в мене було пр 4 і тиц 0… алгоритми різні, тай самі показники різні

дякую, неодмінно спробую такий спосіб

спасибо за инфу, есть над чем поразмыслить

Залишити коментар, або два до запису "Як отримати PR1 та ТІЦ10? (Без грошових вливань)"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette