• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Як діти змінюють життя

Brema ice

Diti

Я вже рік та 2 з половиною місяці татко. Дуже щасливий татко. У нас є маленька донечка Софійка і вона ще до свого народження повністю змінила нас та наше життя.

Зараз я просто не уявляю, як жив до неї. Вона – це все. Найголовніша, найкраща, найрозумніша, кмітлива та вередлива – все це про мою доньку. І нехай хтось спробує сказати що це не так! =)

Раніше я думав, що круто гуляти пів ночі у клубах. Раніше я вважав, що головне це статус, гроші, щось матеріальне. Головне – це сім’я! Круто – це бути разом зі своєю сім’єю і отримувати масу задоволення від спілкування з ними. Класно – це обіймати кохану дружину та доньку і розуміти, що вони це і є сенс життя!

Зміни в житті після народження доньки:

Графіка сну у нас фактично немає. Завдячую не лише свої роботі, але й нашій донці. Коли вона тільки народилась, то спали ми коли доведеться. Вночі спали мало – вдень працювали. Коли донька стала старша – все одно спимо не комільфо. Особливо дружина.

Нагодуй дитину, а тоді їж сам. Зараз ми в першу чергу думаємо про те, коли годувати доньку і чи не пропустили ненароком годування. Раніше годували по графіку кожні 2-3 години. Але як я зазначив вище – графіку у нас немає. У нас є бажання і є апетит або його відсутність. Ми зараз вже дуже добре розрізняємо коли хочемо їсти, а коли ні. Їмо 90% лише під увімкненні мультфільми.

Планування будь-якої поїздки чи звичайний вихід в магазин починається з обговорювання місце знаходження доньки: Вона вдома з мамою, татом, йде разом з нами, що вдягнути, коли вийти, як вийти, на скільки вийти. Все залежить від її настрою, а не нашого бажання чи потреб – ми вже звикли.

Віддам усе заради здоров’я та щастя своєї доньки. Готовий на все, аби її жилося краще ніж мені. Готовий на все, аби вона досягла більшого та кращого, ніж її батьки. на першому плані сім’я та донька – я в самому кінці. І я радий, що є про кого дбати – то і є сенс життя.

Копія. Про схожість доньки на нас дружиною годі й говорити – вона просто наша спільна копія, тільки в 100 разів краща. Одна посмішка і я розумію, що вона сама досконалість!

Ще є багато мілких змін у житті – такі як перегляд відео чи витрачання часу на ігри. Зараз на такі дурниці просто немає часу – потрібно займатись донькою, її вихованням та навчанням, а також розважати її, аби по частіше бачити посмішки та її гучний та дзвінкий сміх!

А у вас є діти? Після народження щось змінилось?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Як я тебе розумію Smile
Справді життя набуває сенсу лише тоді коли є для кого.

Ну от сьогодні тільки про неї і думаємо – і ніч і вдень. Захворіли. Поки лише температура. Не люблю я коли не зрозуміло чи лікувати чи ні.

Залишити коментар, або два до запису "Як діти змінюють життя"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette