• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Windows 8 для ARM буде мати обмежений настільний інтерфейс?

Microsoft не повідомляє деталі щодо ARM-версії Windows 8, але деякі нові чутки вказують на те, що крім Metro-інтерфейсу в операційній системі з’явиться в деякому вигляді настільний інтерфейс. Microsoft, можливо, націлена на обмежене або досить вузьке настільне оточення на ARM-планшетах Windows 8, яке буде підтримувати тільки певні програми. Принаймні, про це повідомляє ресурс Theverge.

Плани Microsoft про підтримку ARM поряд з x86 спочатку породили чимало припущень про те, як же будуть відрізнятися ці дві версії. Сьогодні ми в цілому маємо уявлення про x86-версії Windows 8, попередню збірку якої вже кілька місяців може скачати будь-хто. Ця версія поряд зі звичним настільним інтерфейсом пропонує нове сенсорне оточення Metro.

Планшети ж і інші мобільні ARM-пристрої, судячи з усього, будуть використовувати тільки нове оточення Metro. Основною причиною такого кроку є високі вимоги до енергоефективності: Metro-додатки можуть тимчасово повністю припиняти свою роботу в цілях економії енергії і мають ряд інших нововведень і переваг, оптимізованих для планшетів, чого не можуть запропонувати традиційні програми.

Стівен Сінофскі (StephenSinofsky) торік ясно сказав, що настільних додатків в ARM-версії Windows 8 можна не чекати: «Якщо ми надамо x86-додатків (які ми називаємо також настільними доданими) підтримку платформи ARM … виникнуть помітні труднощі в економічному обґрунтуванні для використання систем на чіпі: наприклад, чи залишиться час автономної роботи на хорошому рівні? Варто пам’ятати, що ці програми не створені з розрахунком на використання в середовищі з сильними вимог до енергоефективності, що є перевагою саме Metro-додатків».

Тим не менш, на минулорічній конференції Build той же пан Сінофскі показав мигцем щось подібне настільного режиму Windows 8 на платформі ARM. Подібна демонстрація була проведена і на CES 2012. Так що питання про підтримку настільних додатків залишається відкритим. Тим більше, що чутки вказують на використання в ARM-версії Office 15 саме настільного інтерфейсу. Якщо дані Theverge точні, то Microsoft збирається представити компромісне рішення: настільні додатки для ARM-пристроїв будуть мати потребу в спеціальному сертифікаті для отримання дозволу на запуск і в даний час Microsoft нібито збирається включити підтримку тільки Office і Internet Explorer в ARM-версії Windows 8.

Звичайно, все це поки затверджується лише на рівні чуток, але якщо Microsoft все-таки забезпечить підтримку деяких настільних додатків, нехай і в дуже обмеженому обсязі, це допоможе залучити багатьох користувачів. Варто пам’ятати, що процесори ARM можуть використовуватися не тільки в планшетах, а й в нетбуках або неттопах. У перспективі вони можуть лягти в основу і високопродуктивних комп’ютерів. Можливо, Metro-додатків досить для планшетів, але користувачам ноутбуків цього буде явно мало.Так чи інакше, але в даний час чутки указують на те, що Microsoft збирається обмежити підтримку настільних додатків сертифікатами чи іншими вимогами, щоб зберегти контроль і деяку закритість настільного оточення на платформі ARM.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Windows 8 для ARM буде мати обмежений настільний інтерфейс?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette