• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Windows 7 – перспективний лідер на ринку операційних систем на найближчі п’ять років

Експерти із провідної світової дослідницької і консалтингової компанії у сфері інформаційних технологій Gartner прогнозують, що операційна система Windows 7 – це остання в корпорації Microsoft, яка буде користуватися великим попитом на корпоративному ринку.

Наприкінці цього року частка використання платформи Windows 7 складатиме 42% серед інших використовуваних у світі операційних систем. Для порівняння, усього рік тому ця цифра складала 19, 8%.

Згідно із прогнозами експертів, 94% всіх нових комп’ютерів, а їх приблизна кількість  досягне 635 млн., будуть оснащені саме Windows 7.

Така популярність платформи викликана підвищеною цікавістю до неї клієнтами корпоративного ринку. Зростання ІТ-бюджетів у США та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні починаючи з 2010 року не може не віддзеркалюватись на такому розвитку подій.

Щодо інших операційних систем, то спеціалісти із Gartner прослідкували зростання показників користування платформою Mac OS X.

Відсотки успішності зростають і в американської корпорації Apple. Пристрої від Apple в 2008 році складали 3, 3 % світового ринку, у 2010 році – 4%, у перспективі розвитку прогнозується цифра 4, 5 % на 2011 рік, і близько 5,2 % ще через 4 роки.

Пасуть задніх операційні системи на ядрі Linux, які на споживчому ринку займатимуть не більше 1%. До них приєднаються Chrome OS, Android, WebOS.

Як вже повідомлялося, за 18 місяців компанія Microsoft продала 350 млн. копій платформи Windows 7.

— – —

Сейчас любому проекту в интернете нужна грамотная раскрутка и продвижение в поисковых системах, а также социализация проекта, для получения посетителей из соц-сетей. Нынешняя разработка и продвижение сайтов от фрилансеров желают лучшего. Но если вы закажете оптимизацию сайтов профессионалов этого дела, то результат не заставит себя ждать.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Windows 7 – перспективний лідер на ринку операційних систем на найближчі п’ять років"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette