• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

WebEx отримало приз Green IT Summit

Програмний додаток WebEx отримав приз Green IT Summit 2012 як краще рішення для віддаленої роботи та проведення конференцій. Відеоконференції WebEx сприяють збереження навколишнього середовища, скорочуючи число ділових поїздок для тих співробітників, хто має особисто бути присутнім на нарадах. Конференція Green IT Summit щорічно проводиться в столиці США – Вашингтоні і приурочена до Дня землі. Ось що писав напередодні останньої такої конференції Джим Лінч (Jim Lynch), співробітник неурядової організації TechSoup: «Цього року саміт присвячений не тільки екологічним ІТ-рішенням. На ньому будуть проводитися семінари з безпечної енергетики, ефективності водокористування, безвідходного виробництва, організації екологічних ланцюжків постачань і стійким спільнотам. Рада Green IT присудила шість нагород за екологічні ІТ-рішення в наступних категоріях: розподілені мережеві обчислення, інновації в центрах обробки даних, віртуалізація настільних систем, рішення для управління енергоспоживанням, енергоефективні обчислювальні системи, рішення для віддаленої роботи та проведення конференцій.

Дистанційна робота – одна з назв дистанційного присутності, коли співробітник виконує свої обов’язки вдома за допомогою домашнього ПК. Це, можна сказати, одна з найважливіших концепцій в області екологічних ІТ-систем. За даними Telework Research Network, в США 45% фахівців займають посади, що дозволяють віддалено працювати хоча б частину дня. Підраховано, що 2900000 віддалених працівників у Сполучених Штатах щорічно економлять 1476 млн літрів бензину і запобігають викид 3,6 тонн парникових газів. У період з 2005-го по 2009-й рік кількість таких співробітників зросла на 61%. Так що нагорода за найкраще рішення для віддаленої роботи та проведення конференцій – дуже важливе досягнення». Мета компанії Cisco – за допомогою нових технологій знаходити нові способи захисту навколишнього середовища.

— – —

Иногда наступают такие моменты. когда приходится вести бизнес и прикрывать свою контору. Узнайте что такое ликвидация через банкротство и упростите ликвидацию своего учреждения.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "WebEx отримало приз Green IT Summit"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette