• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Вивід коштів у реал

Час від часу настає момент, коли на гаманці WebMoney накопичується сума, яку буде жаль втратити. Наприклад ваш гаманець можуть заблокувати, або хтось просто дасть скаргу на вас і все – кошти висітимуть там довго і нудно. Тому іноді, коли я не інвестую кошти у інтернет проекти та їх розкрутку, я виводжу їх у реал на свої потреби. Сьогодні я розповім про свої способи виводу електронних грошей.

У мене є знайомі, що багато часу приділяють онлайн іграм. Деякі висять в ненависних мені однокласниках та Вконтактах, другі в серйозних онлайн іграх з клієнтом. І ті і другі проводять за іграми багато часу і бувають такі моменти, що їм хочеться стати першими у грі, або просто купити новий одяг герою чи нову збрую для танка. Деякі речі у іграх купити за ігрові гроші не можна, там котуються лише реальні гроші. Аби зекономити і не слати дорогущих смс і не платити через термінал, знайомі просять мене заплатити онлайн через WebMoney. Для мене це є чудовий спосіб конвертувати гроші на онлайн гаманці у реальні купюри. Звичайно я називаю курс, що вигідний саме мені.

Другий спосіб – це поповнення мобільного рахунку, або купівля чогось в інтернет магазинах. Хоча я роблю покупки в край рідко, та назвати це виводом коштів у реал також можна.

І третій спосіб, яким я користуюсь найчастіше – це обмін грошей через людину, яка володіє атестатом реєстратора, виданого WebMoney. У місті, де я проживаю (м. Хмельницький) є лише одна така особа – Руслан Романович. Йому висловлю особисто подяку, за те що займається видачею атестатів та обміном електронної валюти. Спеціально для таких як я був створений сервіс http://www.wm-service.com.ua/ , з-за допомогою якого можна легко подати заявку на вивід коштів в реал. За звичай я отримую готівку в той же день, коли оплатив надісланий рахунок від сервісу. Крім того, сам пан Роман сповіщає мене дзвінком, про те, що моє замовлення оброблене і готівка готова до видачі.

В середньому я втрачаю 3.1% на виводі через цю людину + 0.8% на комісії самої WebMoney. Я вважаю це не високим відсотком, та все ж хотів би втрачати на комісії ще менше.

Можливо ви знаєте кращі способи виводу коштів в оффлайн. Бажано конвертація в готівку. Дякую за відповіді.

Після написання посту знайшов цікаве відео про вивід коштів в Україні на банківські картки:


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

ну ти як мала дитина. куча статей укрблогери вже написали.
я коли в кінці місяця оплачую(собі і друзям) мобілу,інет,хостинг, домени і ще лишаються гроші то тупо вивожу їх на карту через укргарант. втрачаю лише 0.8% (якщо звісно банк де тримаєш карточку не бере свій %. мій не бере)

Тепер точно почуваюсь як мала дитина. Інколи сам собі дивуюсь…
А з яким банком працюєш?

На картку Миттєа а ПриватБанку гроші виводяться миттєво WMU і комісія всього 0,8%

За обслуговування і розрахунок карткою нічого не знімається?

Виготовлення картки вроді 25 грн. Далі нічого не знімається. 1% при знятті коштів в банкоматі. При розрахунках карткою нічого не знімається.

зняття комісії у власному банкоматі, це зажрательство, я ненавиджу Приват, це самий убогий банк, який ніколи не піклувався за свого клієнта. Я більше 2 років обслуговувався в унікрудит банку, ніякої комісії при знятті коштів у власному банкоматі та банкоматах партнерів (а це близько 25-30% банкоматів м. Тернополя) зараз обслуговуюсь в Укрсоці, та ж історія)

Fanta +140 ))) Я аналогічно ніколи не виводжу гроші із Веб мані) Кому рахунок поповнюю, кому якісь послуги, куколишный однокласник часто купує на аукціоні АУКРО тому я йому оплачую товари, цим я не втрачаю нічого але додаю +3% комісії)

Це поки на веб-мані копійки водяться. Якщо успішно працюєш, рано чи пізно доведеться виводити

Та да… гривень 800-1000 вивести не проблема,стыльки ж у доларах – трабл уже… А взагалі то тоді потрібно буде щось думати)

А може, розбити на кілька гаманців і вивести так?

а я завжди користуюсь сервісом http://wmzua.com/
багато можливостей і працюють оперативно ))
років 3 з ними працюю

Fanta вже сказав, що виводити можна й слід через https://banking.webmoney.ru/. Для цього слід оформити картку – у мене картка від Дельта банку “Чарівний гаманець”. В неї як переказ коштів на картку так і зняття готівки в банкоматах – безплатні. Причому й сама картка, як правильно пригадую, також безплатна – просто таки суцільна шара.

Инша річ, то як треба готівку переказати на гаманець ВебМані – то трішки складніше, й те я справді роблю через wm-service.com.ua. Хоча, по-моєму однак виходить дещо задорого.

Якщо хочете дізнатись, які способи вводу ВебМані існують для вашого міста – то вам сюди http://geo.webmoney.ru/

Залишити коментар, або два до запису "Вивід коштів у реал"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette