• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Висока роздільна здатність екрану iPad 3 служить джерелом проблем для виробників

Часы всегда были показателем класса человека, его показателем принадлежности к наивысшей касте. Увидав хорошие часы на мужчине (например марки Guess), женщина не будет упускать его из виду. Задумайтесь над этим и купите для себя хорошие и дорогие часы.

Дисплей з роздільною здатністю 2048 х 1536 точок є однією з найбільш часто згадуваних в новинах характеристик нового планшета iPad 3, який, судячи з усього, тепер вийде тільки в 2012 році. Екрани типорозміру 9.7 “з такою роздільною здатністю дійсно значаться у виробничих планах партнерів Apple, але готовність випускати їх в необхідних останньою компанією обсягах регулярно ставиться” обізнаними джерелами “під сумнів.

Саме сайт CNet з посиланням на власні джерела повідомив, що LG Display і Samsung дійсно планують почати випуск дисплеїв потрібного Apple типорозміру з дозволом 2048 х 1536 точок у листопаді цього року, але наростити обсяги випуску до необхідного рівня їм не вдасться ще довго. На цей випадок у Apple нібито готовий “план Б” у вигляді рішення використовувати дисплеї з дозволом 1600 х 1200 пікселів.

Треба сказати, що варіант з роздільною здатністю 2048 х 1536 точок більш зручний для розробників додатків для iPad 3, оскільки така роздільна здатність легко досягається кратним масштабуванням з нинішніх 1024 х 768 точок. Як повідомляє першоджерело, дисплей iPad 3 повинен забезпечувати яскравість на рівні 550 ніт. Зараз екран типового ноутбука має яскравість не більше 350 ніт. Це означає, що новий планшет Apple зможе змагатися з пристроями на базі “електронних чорнил” в здатності полегшувати зчитування інформації під прямими сонячними променями.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Висока роздільна здатність екрану iPad 3 служить джерелом проблем для виробників"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette