• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Вихідний код Skype тепер в вільному доступі

Здавалося б, ще вчора Skype по праву вважалася однією з найбільш захищених від злому програм, і ось, Інтернет облетіла новина, яка стривожила не одного користувача: вихідний код програми з’явився у вільному доступі. Звичайно ж, це може привести до небажаних наслідків, таких як прослуховування інформації, отримання спаму, порушення конфіденційності даних користувачів. Разом з тим вихід коду Skype у відкритий доступ дасть можливість стороннім розробникам програмного забезпечення удосконалити програму або випустити її аналог.

Слід зауважити, що роботи спрямовані на отримання вихідного коду програми Skype почалися вже в січні, коли в Єгипті вирувала революція. Проте широкого розголосу новина отримала тільки зараз, із власне появою в мережі коду програми. Наслідки появи вихідного коду не змусили себе чекати довго: уже помічені випадки розсилання повідомлень «від компанії» з проханням оновити програмне забезпечення, завантаживши його з стороннього сайту. При цьому повідомлення найчастіше приходили від користувачів з нікнеймом схожими на «Online Help». Після переходу ж по посиланнях, що надсилалися користувачам, всі дані останніх копіювалися шахраями.

В даний час компанія відмовляється давати офіційні заяви, проте очевидний факт: безпечне спілкування в Skype пішло в минуле. І мережа переповнена інформацією про це. Серед поширюваної інформації і ім’я хакера, який отримав вихідний код: Юхим Бушманов. Як стверджує останній, єдиним завданням, яке він ставив перед собою було перетворення Skype в безкоштовне ПЗ з відкритим кодом, який би міг кожен програміст заточити «під себе». На даний момент зламані перша, третя і четверта версії Skype.

— – —

Вы можете прямо сейчас скачать nod32 бесплатно. Защити свой компьютер.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

в мене не шукає друзів

Залишити коментар, або два до запису "Вихідний код Skype тепер в вільному доступі"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette