• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Вибори, вибори, всі кандидати…

Нарешті! Вибори 2012 закінчились!

Ну як закінчились, для людей, які таки взяли і пішли на дільниці, щоб відверто сказати, що їм не подобається теперішня влада, або підтримати її діяльність на наступні 5 років, вони закінчились. А ось для телеканалів, які повинні бити нічні рейтинги все тільки починається. Екзетполи екзиттполами, але реально цікаво побачити справжню картинку. Хоча хто нам дасть побачити те, що є насправді.

Виявляється в неті також проводились серйозні екзитполи і за їх даними товариші з партії Регіонів не набрали свої 30%, виявляється лідирують Свобода, УДАР, Батьківщина  – це ті партії, які уже заявляють про об’єднання у надпотужну коаліцію.

По купленим екзитполам, що крутять результати для мас, лідирує провладна партія Регіонів. Я власне думав, що вони вирішать видати результат 35-37% по екзитполам, а по підсумкам виборів показати взагалі 40%+.

— – —

Ну що ж маємо те що маємо. Я не буду приховувати, що розчарувався у команді Батьківщини, тому мій голос і голос дружини та друзів полетів до партії Віталія Кличка – УДАР. Успіху, дядько!

— – —

Вже зараз з’являються фотожаби на пані Королевську з її фіаско на виборах 2012. Партія Україна-Вперед не подолала 5% бар’єр. Багатенно грошей інвесторів було витрачено на піар та залучення знаменитостей до цієї партії. Жаль її.

Пан Ющенко також забрав свій 1% з опозиції і радіє такій довірі громадян країни, якою правив 4 роки.

Комуністи… Ну це просто ппц. По екзитполам більше 10% однозначно. Це навіть коментувати не хочеться!

На цих виборах було ще багато чого цікавого. Правда справжньої революції так і не було. Маю надію на гарну коаліцію та покращення життя вже сьогодні на нове та цікаве життя для моїх дітей.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Політичний однодумець =) Сподіваємся на краще))

Інтернетівські опитування не враховують специфіку електрорату ПР та комуністів. За вказані партії головують категорії громадян, слабо представлені в Інтернеті, тому не можна вважати розбіжність онлайн та офлайн екзітполів шахрайством.
Королевська і не мала пройти, як на мене. Це просто технічний кандидат був. Ющенко – аналогічно.
Всі, хто мав шанси, їх використали так чи інакше. Вирішать долю парламенту мажоритарники.

Відсоток виборців, які користуються інтернетом, приймають участь в таких опитуваннях і являються адекватними людьми, набагато меньший за зазомбовану біомасу. Тому, як і слід було очікувати, ПідаРи знову при владі (на даний момент у них 36-37%).

Я даже не думал, что у Ющенка хватит наглости опять лезть во власть.

Опа. В спам попав. Ющенко постарався по ходу =)
Та він не до влади, а до грошей за вкрадені % в опозиції.

Коротше тут все ясно:
На вибори айтішники і їх друзі та родичі не ходять, а голосують тільки бабки з підїздів, де гречку роздавали.
Явка в 57% усміхнула. Ще 7% байдужих і вибори були б не дійсні.
Затримання результатів на дільницях та підміна вантажівок з бюлетенями прямо на дорозі до ЦВК – це просто ппц.

Залишити коментар, або два до запису "Вибори, вибори, всі кандидати…"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette