• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Вибір мікро-ніші

Перед тим як обрати сентематичне ядро для свого будівельного сайту, потрібно визначитись із мікро-нішею, у якій я буду працювати. Для цього я використаю сервіс від Яндекса wordstat.yandex.ru

Чому саме ВордСтат і чому взагалі Яндекс?

Просто я вирішив створити сайт під рушну аудиторію, а там рулить не дядько Гугл, а його товариш Яндекс. Тому і ключові фрази буду підбирати по його сервісу статистики.

Я роблю все дуже просто, бо простота, то сестра таланту =) Щоб визначити конкурентність мікро-ніши я оберу кілька будівельних та оздоблювальних матеріалів та оціню частотність запитів. Наприклад:

Скріни клікабельні.

Із картинок видно, що нішу “кирпич” потягнути реально тільки з пристойним бюджетом. З “ламінатом” справи вже краще, але конкуренція все одно не мала. А ось “Паркет” те що треба. Звісно можна ще обирати і по різним фарбам, клеям, трубам і т.д., але чомусь саме паркетна дошка припала мені до душі найбільше. Залишилось оцінити конкурентів у цій мікро-ніші:

Збирався глянути на конкурентів, а тут виявляється Яшка не дає регіон змінити і видає мені результати для України і зокрема для мого міста Хмельницького =( Пічалька. UPD все вдалось. Щось під вечір туплю. Знайшов кілька конкурентів, хоча це не конкуренти, а інтернет магазини. Головним конкурентом мені буде ВікіПедія =) Адже я планую не продавати паркет, а лише освітлювати його різновиди та ціноутворення. А заробляти буду на контексті.

Звісно я не буду робити сайт під одне слово “паркет” чи “паркетна доска” я буду обирати низько частотні запити і бомбити під кожен окремий пост. Думаю, коли викладу 300-400 заточених та перелінкованих між собою статей, можна буде починати збирати статистику і братись за серйозне просування СЧ та ВЧ. Надіюсь на той час хоч 300 хостів та буду збирати щодня.

Мій вибір нікро-ніші закінчений у цій тематиці. Я планую робити ще сайт на автомобільну тематику, але про це згодом.

А як у вас справи. Створюєте нові проекти? Розвиваєте старі? Як успіхи?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Я б обі порадив робити загальнотематичнийпід низькочастотний траф. Вузькі ніші під ВЧ просуває багато фірм і сумніваюсь що знайдеш вільну щоб виїхати круто. а по НЧ можна збирати трафік унік статтями, а в перспективі СЧ і ВЧ.

В тому то і прикол, що робити загально тематичний доволі складно. Купа розділів та підрозділів і в кожний по 100-200 статей. А так 1-н сайт на одну нішу, наприклад того ж ламінату.
Хоча хз. Я поки домена навіть не взяв.. Сьогодні буду ядро складати та визначати основні ключі… Тоді і подумаю.

Очень тебя почитать хочется, жаль неразумею. Blush на русский бы.

Гугл транслейт вам в помощь Wink А вообще, стыдно не знать такого близкого к родному языка.

Та багато хто хоче на русський, але це блог українською.
Вульп правий – є Гугл перекладач.

Статті будеш замовляти, купляти чи сам писати?

На початку буду сам. Бюджета немає наразі, точніше він не визначений.
Коли все вийде на “автомат” буду замовляти. Хоча.. Побачимо.

Залишити коментар, або два до запису "Вибір мікро-ніші"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette