• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Встановлено новий рекорд швидкості передачі інформації по оптоволоконному каналу

Когда у вас болят зубы, лучше пойти к такому врачу, как стоматолог. Он не только вылечит ваши зубы, но и проконсультирует как за ними правильно ухаживать.

Команда фахівців з Каліфорнійського технологічного інституту та Міжнародного університету Флориди представила нову технологію передачі даних по оптичному каналу з рекордною швидкістю – до 186 Гбіт / с (98 Гбіт / с в одному напрямку, 88 Гбіт / с в іншому). Для наочності: за добу такий канал може передати до двох мільйонів гігабайт інформації, а для зберігання цього обсягу даних знадобиться близько 100 тисяч дисків Blu-Ray. Як вважають автори інформаційного порталу BBC News, досягнення американських інженерів відкриє шлях для створення мереж, для яких передача даних зі швидкістю 100 Гбіт / с буде “стандартної”.

Принцип передачі, пропонований вченими, полягає в частотно-оптичному ущільненні даних і був розроблений ще в 2009 році, коли фахівці встановили більш скромний рекорд – “всього” 119 Гбіт / с. Технологія може використовуватися для передачі інформації на великі відстані (наприклад, по дну океану) з використанням вже існуючих магістральних каналів, смуга пропускання яких складає 40 Гбіт / с.

Право випробувати високошвидкісну зв’язок дістанеться американським і канадським університетам, а також фахівцям з Європейської організації з ядерних досліджень (CERN), які обслуговують Великий адронний коллайдер. Про можливість впровадження технології в загальнодоступні мережі поки нічого не повідомляється.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Встановлено новий рекорд швидкості передачі інформації по оптоволоконному каналу"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette