• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Вірус Flame «спійманий» Лабораторією Касперського

Компанія «Лабораторія Касперського» виявила дуже небезпечний і складний вірус, що отримав назву Flame. Найбільш масштабного поширення Flame отримав на Близькому сході. Що ж він собою являє? Фактично, це цілий комплекс інструментів, які можуть використовуватися для атаки системи користувача. Його б можна було назвати класичним трояном, якби не два десятка додаткових функцій, які суттєво розширюють його можливості. Фізичної шкоди комп’ютеру вірус не завдає, він займається збором електронних документів та інформації про мережеве оточення.

Як відзначають фахівці, швидше за все Flame, який дуже нагадує Duqu і Stuxnet, що використовувалися для вчинення атак на системи ядерних програм Ірану, з’явився в 2010. Зараз же вже існують цілі сервери, які керують роботою вірусу. Flame – досить часте явище для Ізраїлю, Ірану, Палестини, Сирії, Судану, Лівану, Єгипту, Саудівської Аравії та інших країн. Саме в цих місцях на комп’ютерах користувачів вірус зустрічається найчастіше, хоча «поодинокі» копії вірусу можна знайти по всьому світу.

— – —

А пока вы радуетесь, что вы не будуте заражены этим вирусом, предлагаю вам узнать скорость интернета. Очень часто я и сам задаюсь вопрос, а на какой же сейчас скорости подключил меня мой любимый провайер и по силам ли мне посмотреть фильм онлайн или послушать радио.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Вірус Flame «спійманий» Лабораторією Касперського"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette