• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Відмова Яндекса викликана помилкою маршрутизації

Найбільший пошуковик Рунета на декілька годин припинив роботу в результаті мережевого збою. Недоступним виявився і сам портал «Яндекса» і всі його сервіси. Збій викликаний помилкою маршрутизатора в Амстердамі. Відомості про зовнішні маршрути випадково опинилися в таблицях маршрутизації для внутрішніх маршрутів, що викликало переповнення пам’яті обладнання та недоступність всієї мережевої інфраструктури компанії протягом трьох годин.

Також певні проблеми відчули сервіси, що використовують пошук від Яндекса, зокрема, портал Рамблер, що відмовився від використання власної пошукової системи. На час недоступності Яндекса кількість звернень до Mail.ru і Google істотно зросла. Цікаво, що збій у роботі найбільшого пошуковика викликав ряд теорій про причини відмови, серед яких – пожежа в дата-центрі і DDoS-атака. Пізніше прес-служба компанії спростувала всі домисли і повідомила про справжню причину збоїв. Тим часом ряд ресурсів, із сегмента так званої жовтої преси опублікування подібні повідомлення з метою залучення додаткового трафіку. Останній раз Яндекс йшов в оффлайн в минулому році. Тоді простий тривав близько півгодини. Крім того, недоступними були тільки головна сторінка порталу та її легка версія. У теж час сервіси, такі як Яндекс.Карти, Яндекс.Пошта і Яндекс.Гроші працювали без перебоїв.

— – —

Всегда нужно стремится к законченному циклу производства. Даже изготовление торгового оборудования на заказ не стоит делать с участием посторонних компаний. Делайте от начала до конца все своими силами!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Відмова Яндекса викликана помилкою маршрутизації"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette