• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Відбувся офіційний реліз Goversion 1 від Google

Компанія Google офіційно провела реліз експериментальної мови програмування, яка вийшла в першому стабільному варіанті. Вона отримала назву Goversion 1. Перший анонс мови програмування був здійснений в 2009 році. Відтепер же дана мова доступна в формах бінарних пакетів для ОС Linux, Windows, FreeBSD, Mac OS X. Goversion 1 відрізняється безпекою, яка властива всім С + + продуктам і динамічністю, яка властива Python.

Go відрізняє прекрасна продуктивність, можливість використання компіляторів і бібліотек, які дозволяють використовувати в ПО велику кількість оригінальних вбудованих функцій. З моменту появи першого анонса мова отримала багато доповнень і змін, у створенні яких брали участь сотні фахівців з різних областей знань і різних країн. Вони надали суттєву допомогу в тестуванні ПО і виправленні помилок. Завдяки відкритій роботі над створенням мови спільнотою ентузіастів став досяжним нинішній рівень успіху.

Goversion 1 стало прекрасним результатом тривалої співпраці фахівців з різних країн, що прагнуть до активного самовдосконалення і створення мови з максимальною універсальністю і зручною стандартизацією. Як стверджують розробники, мова програмування має величезний потенціал у розвитку та зростанні. Написані ж у ньому програми зможуть надійно функціонувати протягом багатьох років.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Відбувся офіційний реліз Goversion 1 від Google"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette