• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Вчені створили перші фотонні схеми

Група вчених на чолі з професором Надера Енгети, створила перший ланцюг з оптичними зосередженими елементами. Вона складається з нанорозмірних стрижнів і нітриду кремнію. Вона здатна змінити властивість світла, подібно роботі резисторів. Котушки і конденсати індуктивно змінюють властивості струму в ланцюгах. В результаті проведених досліджень, вчені змогли впливати на елементи серединних діапазонів інфрачервоного світла. Крім цього порівняти вихідний і вхідний потік. Відповідно від конфігурації стрижня, оптичні показники опору, ємності й індуктивності значно різнилися.

Трохи раніше, в учених уже виходило створити аналоги оптичним радіодеталями за допомогою лінз, оптичних решіток і хвилеводів. Однак величина подібних компонентів в багато разів перевищує довжину хвилі світла. Цей проект отримав назву «метатроніка», він являє собою важливу подію в історії техніки і науки. Проект повинен подзвонити створювати фотонні мікросхеми в мініатюрних розмірах. Варто додати, що такі великі компанії як, Intel і IBM, також проводять дослідження в сфері фотоніки.

— – —

В здоровом человеке должно быть все здорово – и тело и у дух и конечно же зубы. Нынешняя стоматология хоть и дорогая, но очень и очень полезная и нужная штука. Ходите к стоматологу 2 раза в год, как минимум. Не забывайтесь чистить зубы хотя бы 2 раза в сутки и не будет у вас тогда больших проблем с зубами.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Вчені створили перші фотонні схеми"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette