• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Вчені створили «кіберлінзу»

Кожен український аристократ окрім того, що повинен знати усі файні заклади міста лева, повинні знати меню ресторана львів і вміти себе там поводити. А ви аристократ? Бували в цьому ресторані?

Якщо американські і фінські вчені завершать свій проект, то незабаром збудеться мрія фантастів: будь-які зображення можна буде виводити на контактну лінзу. У цьому випадку текст електронного листа або інтернет-сторінка постануть прямо перед очима користувача.

Вчені створили таку «кіберлінзу» і протестували її на кроликах. Результат експерименту показав, що винахід можна удосконалити і в майбутньому запустити у виробництво. Однак для цього треба вирішити кілька проблем. Основне завдання, що стоїть перед вченими, – знайти підходяще джерело живлення. Для функціонування експериментальної лінзи бездротової, акумулятор повинен знаходитися в декількох сантиметрах від ока. Та й то, одержуваної енергії поки вистачає для живлення тільки одного прозорого світлодіода.

Ще одна проблема пов’язана з фізіологією людського ока, який не здатний фокусуватися на об’єктах, що знаходяться ближче, ніж кілька сантиметрів. Правда, вчені стверджують, що цю перешкоду їм вдалося подолати за допомогою лінз Френеля.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Вчені створили «кіберлінзу»"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette