• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Вчені створили фільтр для очищення радіоактивної води

 Хіміки з Каліфорнійського Університету створили новий матеріал, названий SLUG-26, який зможе очистити воду від радіоактивних речовин.Очищення води за допомогою SLUG-26 являє собою іонообмінний процес, схожий на пом’якшення води. Але якщо різні способи пом’якшення води дозволяють видалити з рідини тільки такі речовини, як наприклад магній і кальцій, що знаходяться в ній у вигляді іонів з позитивним зарядом, то новий матеріал дозволяє «виловити» негативно заряджені іони присутніх у воді важких металів та інших неорганічних забруднювачів, в тому числі радіоактивних.

Над створенням SLUG-26 вчені працювали 12 років. Вони прагнули розробити матеріал, який зможе затримувати небезпечні речовини, які важко добуваються з води. У нового «фільтра» шарувата структура: він складається з двовимірних позитивно заряджених листів, які здатні проводити негативні іони. Зараз дослідники працюють над застосуванням матеріалу SLUG-26 для «виловлювання» радіоактивного технецію, що утворюється в ядерних реакторах і має період напіврозпаду більше 200 тис. років. Він представляє велику проблему для довгострокового поховання небезпечних радіоактивних відходів, оскільки утворений в ході його розпаду негативний іон пертехнетату забруднює підземні води.

— – —

Ну а если вам нужны недорогие фильтры для воды, то советую приглядеться к ресурсу brita.com.ua Тут вы найдете множество хороших и при этом не дорогих фильтров для воды. Пускай ваша семья будет здорова.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Вчені створили фільтр для очищення радіоактивної води"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette