• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Вчені отримали 229 000 000 доларів США за патент на Wi-Fi

Інформаційний джерело Reuters повідомляє, що суд США присудив науково-дослідному інституту 229 000 000 доларів США за створену технологію бездротового інтернет-з’єднання, яка використовується сьогодні по час миру.

Цей патент на Wi-Fi приніс вже Науковій та індустріально-дослідницькій організації сотні мільйонів доларів. Широко відома технологія Wi-Fi, була створена вченими організації ще в 90-х роках і зараз застосовується на мільярдах комп’ютерів та інших пристроях по всьому світу.

Ще з 2005 року дослідний інститут почав судиться з усіма компаніями, які використовували їх технологію без ліцензії. І вже на 2009 рік їх дії можна було назвати більш ніж успішними: організація відсудила 205 000 000 доларів після перегляду контрактів з 14 провайдерами.

Дія патенту закінчиться в 2013 році, але як зазначає один із працівників інституту Найджел Пул: «До цього часу буде продано понад 5 мільярдів пристроїв з технологією Wi-Fi. А ми і не припускали, що WLAN почне свій розвиток такими великими темпами, тому у нас немає патенту в Росії, Латинській Америці, Індії та Китаї».

— – —

Для того чтобы успешно вести бизнес в интернете с использованием возможности монетизации трафика, вам следует знать такие понятия как: веб аналитика контекстная реклама. Без этого достичь успеха практически не реально. Контекстная реклама один из самых простых и доступных, а также эффективных способов заработать на трафике разнообразных тематик.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Вчені отримали 229 000 000 доларів США за патент на Wi-Fi"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette