• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Важливість постановки цілей

Привіт, шановні. Напевне ви і самі знаєте, що ставити цілі, а ще краще правильні цілі та досягати їх дуже важливо та приємно. Особливо якщо все вдається завершити в задані строки, або й раніше. Якщо ви ще ніколи не ставили собі цілей, то цей пост буде цікавим для вас.

Коли я тільки створив цей блог, то почав ставити собі цілі щодо його подальшого розвитку. Я намагався ставити реальні цілі, для досягнення яких варто працювати не покладаючи рук. Адже досягати складних цілей набагато приємніше, ніж простих.

Зазвичай я намагався досягнути якоїсь планки кількості відвідувачів, постійних читачів блогу та твіттера. І коли кожна нова планка була взята я старався задаватись новими більш амбіційними цілями. Коли регулярно підбиваєш підсумки проробленої роботи, то чітко видно результат. Наразі я закинув цю справу та жалкую про це.

Правильна постановка цілей також діє і у реальному житті. Наприклад я маю бажання розвинути мережу торгових точок з реалізації кави та чаю. Також планую у майбутньому мати свою власну кав’ярню. Але це все залишиться лише мрією, якщо не поставити чіткі цілі розвитку. Наприклад кожен рік відкривати по 2 торговельні точки і коли їх кількість досягне 10-15 зайнятись кав’ярнею.

Я думаю у вашому житті також є місце для застосування постановки цілей. Але не завжди все виходить так гладко, як нам того хочеться. та не варто засмучуватись, а краще зробити аналіз своїх помилок, що призвели до невдачі та почати все з чистого листа.

Людина, що не має цілі у житті для мене є як загублена вівця. Ви вже вибачте за таке порівняння, але саме так це і виглядає. Я сам до недавнього часу почав впадати у відчай, бо перестав ставити та досягати свої цілі. У мене була потреба у новому співробітнику, на якого я перекладу більшу частину всієї роботи. Зараз така людина з’явилась і я не знаю куди дівати вільний час.

При правильній постановці цілей весь мій вільний час можна і потрібно направити у потрібне русло. Зараз я збираюсь на відпочинок, а по приїзду маю багато планів, до реалізації яких у мене вже “чешуться” руки.

Вам я бажаю правильно визначати свої цілі та пріоритети та не забувати про відпочинок. Удачі. Побачимось через тиждень. Хоча…

На десерт відео-пародія на кліп “Нежность”, групи Токіо:

— – —

Как быть если мебель офисная, Киевского происхождения попала вам в квартиру. А я вам скажу: просто наслаждайтесь нею. Ведь купить офисную мебель сейчас не так то и дешево. Я надеюсь вы найдете в своем доме место для чудесной мебели. Устройте себе рабочий кабинет и говорите всем друзьям, что вы купили эту мебель оптом.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Лише цілі ставити мало, потрібно чітко визначити deadline, тобто, часові рамки їх реалізації. Це надзвичайно важливо, інакше цілі так і залишать нереалізованими.
Крім того, їх потрібно писати на ПАПЕРІ і постійно мати перед очима (повісити на стіну, приклеїти до монітора і т.д.).
Ну а далі розбиття цілей на місяць, тиждень, день, тайм-менендмент і, головне, ДІЯ! Как-то так. Big Smile

У мене не цілі, а плани що конкретного зробити за місяць. Так легше, адже ціль можна не досягнути а план треба виконати

Ну так навіщо план взагалі, якщо він не веде до досягнення якоїсь цілі? Smile
Спочатку повинна бути ціль, а вже потім – план до її досягнення.

Виконання плану і є ціллю

Інколи ставиш цілі, а коли пробуєш їх досягнути у заданий термін, розумієш, що не все врахував і deadline доводиться переносити. Але рухатись у заданому напрямку обов’язково потрібно далі!

Це правда, цілі потрібно ставити. Тоді є стимул.

Наступний пост слід назвати: “Лінь- руйнівник цілей” ))))

Grin
У наступному пості розкажу про невдалий відпочинок.

В цілі головне – це конкретика. Треба не казати “хочу мати багато грошей”, а чітко осмислити які кроки для цього треба, у який термін, скласти чіткий алгоритм.
І не багато грошей, а назвати собі конкретну суму в день\годину і т.п. Тоді може спрацювати.

Без цели ничего невозможно достичь, это действительно так, вспомните, ведь еще в Писании сказано: “Положи намерение свое и оно состоится у тебя”.

Залишити коментар, або два до запису "Важливість постановки цілей"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette