• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Valve офіційно запустила сервіс Steam Greenlight

Очень не приятно, когда происходит деформация грудной клетки, а еще хуже, когда это врожденный дефект. Но почти все в этом мире лечится.

Як і планувалося раніше, компанія Valve запустила сервіс Greenlight, метою якого є підбір ігрових проектів, для представлення в магазині Steam. Анонс цього сервісу відбувся ще в липні, а зараз він запущений офіційно.

За допомогою сервісу Steam Greenlight розробники ігор отримають можливість розмістити свої ігри в спеціальному розділі: опис, системні вимоги, зображення, відеоролики, доступні мови. Потім користувачі сервісу зможуть переглядати описи цих ігор і висловлювати свою думку щодо доцільності подання ігор в звичайному магазині Steam. Таким чином, якщо користувачеві ця гра подобається, і він хотів би в неї грати, то він голосує за неї. Також передбачена можливість і висловити негативну думку про гру. У результаті, якщо гра сподобається користувачам і набере необхідну кількість голосів, вона буде переміщена в основний розділ магазину, де її зможуть придбати всі зацікавлені користувачі. Така схема призначена, в основному, для дрібних і початківців розробників. Найбільші компанії  будуть додавати свої ігри в магазин Steamза стандартною процедурою.

Також наголошується, що незабаром в магазині Steam з’явиться можливість покупки не тільки ігор, але і програмного забезпечення загального призначення. З часом у сервісі Greenlight користувачі зможуть голосувати і за програми.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Valve офіційно запустила сервіс Steam Greenlight"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette