• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

В прокуратуру за адалт

Есть отличный интернет магазин Чернигова –  вот сайт. Заходим, покупаем!

Хочу розказати про цікавий випадок, коли мені прийшла погроза з візитом в прокуратуру. Вся справа в тому, що фотографії оголеної дівчини, що опинились на одному з моїх адалт блогів, якимось чином порушують її права на приватне життя. Трішки детальніше:

15 березня мені на пошту прийшов лист з назвою “заявляем в прокуратуру!!“.

Не скажу що я злякався, але чомусь орган під назвою “очко” почав скорочуватись =) Далі картинки із вмістом тексту та вкладеннями:

Далі додатки та вкладення:

Чомусь я вирішив не ризикувати і по видаляв ті злощачні фото бідної дівчинки 1988 року народження. Вона ж навіть молодша за мене =)

Я так і не зрозумів – виходить дівчина фотказалась за безкоштовно? Що ж це робиться? Ті фотографи взагалі подуріли! І хто цей замовник і чому йому не було діло до тих фото 2 роки назад. коли власне був опублікований той допис?

До речі той пост писав не я, а дівчина копірайтер, що працює з тим сайтом. На скільки я знаю, вона бере фото з вільних джерел. А це означає тільки одне – ці фото використала не лише мій копірайтер, а сотні других еротичних сайтів.

Цікаво як взагалі знайшли мою пошту, якщо вона має бути закрита по вхуїзах сайту. Можливо через контакти адміна сайту – не знаю. Але це ж потрібно було написати того листа, знайти пункти в законодавстві і т.д.

Я задав ці питання тому, хто прислав мені листа, але відповіді немає.

Також мені цікаво як би мене судили, якщо я не резидент РФ? Як би мене позбавили можливості адміністрування сайтом і т.д.? Домен то міжнародний! А сайт взагалі знаходиться на хостингу, якщо фізично він знаходиться в германії. Коротше кажучи, навряд чи ці погрози реалістичні. Але краще бути від тих проблем по далі. Можливо було б краще попросити забрати ті фото та й усе =)

А у вас бували такі листи з погрозами?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Достаточно было тому писателю написать тебе просьбу о снятии фоток барышни-модели. Обычно, если сайтовладелец никак не ведется на просьбы, тогда ему отправляют письмо-предупреждение, обвешанное правовыми аспектами. Если сайтовладелец и на этот раз не ведется тогда либо пишут хостеру (если его найдут по домену) либо пишут заявление в милицию по месту жительства модели. А милиция должна передать заяву в отдел “К” (киберпреступления). А те уже будут действовать как посчитают нужным: либо начнут с письма сайтовладельцу с просьбой убрать, либо……. В общем убрал Саня фотки от греха подальше, и слава богу.Smile Мне пишут барышни, фотки которых стоят на одном из моих датинг-сайтов. Кто-то даже пытался чем-то пугать, на что я всегда прошу номер барышни и удаляю их по первому требованию

Номера говоришь просишь? Конечно, увидел во всея красе и уже номер можна брать =)

номер барышни на сайте, кто ж мне телефоны раздавать то будетSmile

Залишити коментар, або два до запису "В прокуратуру за адалт"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette