• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

В Німеччині припиняє свою роботу база даних Олена

Найбільший німецький банк даних “Олена”, що призначався для повного викорінення бюрократії, схоже, буде закритий. На засіданні Федерального уряду було прийнято рішення про зупинення робіт над проектом. Нагадаємо, що стартував в 2010 році проект передбачав передачу даних про співробітників всіма роботодавцями Німеччини. У базу потрапляло велика кількість інформації – особисті дані, адреса проживання, дата і місце народження, рівень доходів, номер соціального страхування і ряд інших даних.

Крім того, деякий час також збиралася інформація про участь у страйках та акціях протесту, однак під тиском профспілок, такі дані збирати перестали. Формально, причиною відмови від розвитку бази даних стала недосконала система електронних підписів. Насправді причин набагато більше. Проект спочатку був підданий шквальній критиці з боку захисників інформації за недостатній рівень захисту. Масові звернення до Конституційного суду – ось ще одна причина, що сприяла закриття “Олени”.

Треба сказати, що проект знайшов супротивників не тільки в особі захисників інформації. Ряд німецьких політиків теж негативно висловлювався з приводу сумнівної починання. Федеральний міністр економіки Філіп Реслер у своїй промові присвяченій бюджету-2012, назвав проект “Олена” бюрократичним монстром. Отже, до січня 2012 року база даних “Олена” повинна повністю припинити роботу, а ті 700 млн. записів, які вже були зібрані, підлягають обов’язковому видаленню. Тим не менш, в уряді вважають, що напрацювання, отримані в процесі роботи проекту “Олена”, надалі можна буде використовувати в системі соціального захисту.

— – —

Прямо сейчас мне завершают делать заказ кухни, потом за несколько дней обещали сделать ее установку. У тех же парней я делал ШКАФ КУПЕ НА ЗАКАЗ и даже не один а несколько. Первый шкаф купе мы поставили в спальне, а второй в прихожей. И знаете что? Места на все вещи все равно не хватает. Перед заказом шкафа купе посмотрите на фото работы ваших мастеров.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "В Німеччині припиняє свою роботу база даних Олена"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette