• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

В агентстві національної безпеки був винайдений смартфон для спецзв’язку

На щорічній міжнародній конференції «RSA», було надано унікальний комунікатор Fishbowl. Творці його з національної безпеки стверджують, що на даний момент пристрій являє собою експериментальний зразок.

За допомогою такого пристрою можна буде здійснювати переговори, зашифрувавши прийняті і передані дані. Такі пристрої можуть бути потрібні спецслужбам, поліції, міністерству оборони та іншим службам передають в секретний матеріал. Ці універсальні смартфони будуть грунтуватися на платформі Android. Під час переговорів, вся інформація буде проходити виключно лише через сервера NSA.

Є інформація, що зараз проходять процес тестування приблизно 100 смартфонів Fishbowl. Варто зауважити, що в Агентстві не вимикають такий варіант формування подій, при якому застосовуються технології, що знайшли застосування в Fishbowl. До речі вони можуть використовуватися і цивільними фірмами. Це можуть бути виробники смартфонів або оператори мобільного зв’язку.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "В агентстві національної безпеки був винайдений смартфон для спецзв’язку"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette