• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Українці і Twitter

Міні блог, чат, місце з купою потрібних і не дуже посилань, спільнота.. Що ж таке twitter для українця? У 2009 році ряди твіттерян стали на стільки величезними, що не помітити цей сервіс стало просто не можливим. Українці не стали виключенням. Уже більше 35 тисяч акаунтів зареєстровано саме українцями. Найцікавіше, те що більше 80% з них активні. Справа в тому, що підтримувати аккаунт в активному стані не так вже і важко. Досить раз у кілька днів написати якийсь пост. До речі довжина повідомлення не повинна перевищувати 140 символів, включаючи пробіли і посилання.

Мені подобається, те що в twitter можна знайти багато цікавих, а часом відомих людей. Акаунти у twitter мають відомі співаки, артисти та спортсмени. Класно те, що можна без будь-яких перешкод написати їм і навіть отримати відповідь. Такий інтерактив не може не радувати. Саме таким способом я зв’язався з ведучим телебачення і попросив пропіарити свій блог в прямому ефірі. І мені таки вдалось побачити своє творіння на телебаченні.

Як на мене, twitter служить чудовим інструментом для просування та розкручення вашого блогу. Навіть на початковому етапі, коли ви лише створили свій ресурс, анонсуючи свої записи, ви прискорюєте індексацію в рази. Twitter є чудовим джерелом тематичного трафіку. Зафоловивши людей, які мають з вами спільний інтерес, ви починаєте спілкування з ними і, рано чи пізно, вони захочуть побачити ваш блог. Також читачі ваших читачів, побачивши цікаве повідомлення, можуть стати вашими відвідувачами.

Також, нещодавно з’явилась можливість заробляти через twitter. Хоча і невеликі гроші (все залежить від розкрученності вашого акаунта), але все ж таки гроші. Потрібно анонсувати новини інших у своїх твітах (повідомленнях). Останнім часом все більше конкурсів ретвітів. Натисканням однієї кнопки можна заробити 5-10 долярів. До речі можете ретвітнути цей запис.

Я надіюсь ви знайдете багато друзів та своє місце у twitter. Твітьте українською мовою, так як це роблять 27% українців.

Можете слідкувати зі мною в моєму twitter.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

А відомий ведучий то ПеданQuestion
А ще всі користувачі твіттера збираються 10 квітня у Львові на http://lviv.twevent.org.ua/ Smile

Він самий. Я не чекав, що він покаже мій блог у прямому ефірі. Був дуже здивований.

БуваєSmile Просто він не є просунутий блогєр і не звертає увагу на всі показники, а лише за власними параметрами дивиться. І що був приріст відвідувачів?

Він взагалі не блогер. Він піарив мій блог, який я веду про програму Підйом, в якій він є ведучим.
Так за звичай на сайті 100-120 хостів в день, а в день ефіру і після було близько 350. Доволі не поганий показник росту.

ого, круто. Тільки тей блог здаеться уже не працює, на ньому адсенсе стоїть

Залишити коментар, або два до запису "Українці і Twitter"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette