• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Українське чи російське?

Доброго дня, дорогі друзі та постійні читачі akhe.info Прочитавши заголовок посту – Українське чи російське, ви мабуть вирішили, що я хочу у своєму блозі підняти тему Чорноморського флоту? Але це зовсім не так. Політика та Релігія – це те, чого ви тут не побачите ніколи. Мій блог про блоги, отож я піднімаю мовну тему – блогінг по українськи чи по російськи. Якою мовою краще вести блог і чому. Та яка перспектива української блогосфери. Поїхали:

Вже не для кого не секрет, що майже усі модні віяння ми переймаємо за кордону. Не важливо чи то стосується одягу, чи образу життя. Наприклад шоу на українському телебаченні: “Україна має талант” чи “Танцюють усі”, або ж “Х-Фактор” і тому подібні. Усі вони злизані з англомовного сегменту телебачення.

Російські блогери перекладають американських та англійських і створюють блоги по їхньому шаблону. Популярність у такому випадку гарантована на 100%. Адже методика випробувана на великій кількості людей і не потрібно “придумувати велосипед”. Що ж робить український блогер? Він також за часту краде контент, або ідеї для нього. Якщо блогер не має знання іноземної мови, він з легкістю може перекласти статті з російськомовних ресурсів і тим самим створювати унікальний контент. А що головне для блогу? –  Унікальний та актуальний контент.

Ви заперечите і скажете, що не усі блогери крадії. Нехай так. Але більша їх кількість саме така. Навіть я частенько черпаю нову інформацію з російської блогосфери. Адже вона на порядок розвинутіша за українську. У російському сегменті блогосфери нараховуються мільйони активних блогів – там є де розгулятись і вебмайстру і рекламодавцю чи оптимізатору. Тому в рунеті розкрутка блогу на багато простіша, ніж на просторах української блогосфери, де блоги зустрічаються так часто, як оазиси у пустелі. Тут аби знайти більше десятка блогів твоєї тематики, та ще й такі, які підтримуються в активному стані – потрібно не аби як по потіти. Тому розкрутка україномовного блогу без вкладання у це коштів, стає складним питанням для оптимізатора і доводиться співпрацювати з російськомовними блогерами.

Але тут основна проблема – мова. Кожен українець чудово розуміє і володіє майже в досконалості російською мовою, але лише 15-20% росіян (якщо не менше) можуть зрозуміти писанину українця. І ніякі Гугл перекладачі не допоможуть. При перекладі виходить каша з слів, яку не може зрозуміти не українець, не росіянин. Дуже важко домовлятись про спільні рекламні акції, або конкурси та естафети. Багато бірж не приймають україномовні ресурси. Ціна за кліки у РРС партнерках мізерна за трафік з України…

Саме через це перспективні україномовні блогери пишуть російською. Скажете – не патріотично! А їм плювати – гроші правлять світом. Там перспектива і заробляти легше. Навіщо витрачати кошти і власний час на розкрутку та просування блогу українською, якщо ринок рекламодавців ще дуже “сирий” і ледь окупить усі затрати. Якщо можна при тих же зусиллях і витратах заробляти у рази більше, розкручуючи блог у рунеті.

Мій вибір пав на українську, тому що я у якійсь мірі патріот і вважаю, що живучі українській землі, потрібно розмовляти та писати українською. І хай як буде важко з контентом та рекламодавцями – Батьківщина перед усе!

Надіюсь і ви пишете українською і підтримуєте вітчизняного виробника Smile

З сьогоднішнього дня вирішив додавати цікаве відео у кінці посту. Як вам такий експеримент?

— Постові —

Серед українських проектів хочу відмітити жіночу соціальну мережу. Це молодий проект для всіх представниць прекрасної статті.

Не знаєте, що писати у блог? Почитайте 15 простых правил создания драгоценных постов і тоді вам одразу стане зрозуміло з чого починати і як закінчувати.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Погоджуюсь Maque! як-не-як ми Українці, живем в Україні і мова в нас своя Українська, то навіщо нам ще щось.

Свій сайт спеціально створював українською

Підтримую тільки українське. Бо російського і так як гною.

Я думаю, що колись українська блогосфера буде не менш розвинута, ніж рунет зараз, і тоді ті, хто почав зараз писати українською будуть в ТОПі(Якщо, звичайно, не закриють свої блоги).

Ну так давайте будемо патріотами і будемо продовжувати розвивати українську блогосферу. Можливо згодом ми наздоженемо і навіть переженемо наших сусідів Wink

Хочу Вас запитати. А що заважає утримувати кілька блогів/сайтів. В мене для прикладу є і україномовні і російськомовні і англомовні. За кожним з них доглядаю, аналізую, пожинаю. Відносно грошей, то наведе середню вартість кліку по адсенсі в моїх проектах.

укр – 0.04 є
рос – 0.13 є
англ – 0.80 є

Ніщо не заважає. Цей блог і ще один веду українською – бо я Українець.
Маю і російськомовні.
Але більше люблю ті, що ведуться українською.
Я знаю, що на рос. ринку, а тим паче на англ. ринку реклами можна заробляти в рази більше, але чомусь мені хочеться вірити в те, що колись і на нашій вулиці буде свято.

Можна вірити, але реально оцінюючи ситуацію, взявши до уваги к-ть україномовних в Україні, якось безперспективно видається. Я й сам україномовний, але більшість інфи в неті шукаю шляхом вбивання в пошуковик російського запиту.

Не повірите, але я роблю так само. Сумно звучить IDK
Рідко вдається знайти потрібну інфу, шукаючи в пс, водячи українські фрази (

Ось зараз хотів написати статтю про драбини, пішов шукати ключі та оцінювати к-ть вбивань цього слова по Яндексу і Гуглу. Отримав сумну картину, 10 запитів в місяць, а от лестница – 18000.
Бажання писати українською цю статтю трохи відпало.

Заробляти легше на російській і патріотизм тут не до речі. Тим більше на англійській.

Залишити коментар, або два до запису "Українське чи російське?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette