• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Угрупованню хакерів з Росії та Естонії пред’явлені звинувачення

Як повідомляється на офіційному сайті Федерального бюро розслідувань, в США пред’явлені звинувачення семи хакерам з Росії та Естонії. Сторона звинувачення стверджує, що зловмисники інфікували комп’ютери жертв спеціальними вірусами, які направляли запити користувачів на рекламу.

Крім цього, у звинувачення є підстави вважати, що хакери змогли замінити рекламу на деяких веб-сайтах. Підозрювані видавали себе за легально діюче рекламне агентство. Злочинним шляхом було отримано понад 14 млн. доларів. Злочинна група здійснювала свою діяльність з 2007 року, до моменту свого затримання в Естонії в жовтні 2011 року. У повідомленні на сайті ФБР також вказується, що зараженню піддалися більше 4 млн. терміналів, розташованих по всьому світу (більше ніж у 100 державах). З них мінімум 500 тис. інфікованих ПК розташовані в північноамериканському континенті, причому частина з них відноситься до ресурсів NASA.

8 листопада в Естонії були арештовані 6 підозрюваних. Всі вони є громадянами цієї країни. Їх імена перераховані на сайті ФБР: Валерій Алексєєв, Антон Іванов, Дмитро Єгоров, Тимур Герасименко, Костянтин Полтев і Володимир Чащин. Андрій Тааме, ще один член злочинного угруповання, до речі, єдиний серед підозрюваних громадянин Росії, поки не затриманий. У США мають намір добиватися екстрадиції хакерів.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Угрупованню хакерів з Росії та Естонії пред’явлені звинувачення"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette