• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Уанет наздоганяє радіо за охопленням аудиторії

Відсоток українців, які хоча б раз на тиждень використовують інтернет, уже зрівнявся з показниками аудиторії радіо та журналів за такий же період. Попереду з невеликим відривом газети, але і їм поки далеко до телебачення. Про це свідчать результати дослідження Mediascope Europe, яке провела компанія IAB за підтримки Яндекс. При цьому за критерієм «час використання» інтернет програє тільки ТБ: в мережі користувачі проводять 20 годин в тиждень, а за переглядом телепрограм – 21,7. До речі, молодь (16-24 років) в онлайні можна побачити частіше, ніж перед телевізором (23 години проти 18,8 в тиждень).

27% українців під час перегляду телевізора час від часу заходять в інтернет, а 61% молоді при цьому робить там щось пов’язане з тим, що вони дивляться по телевізору. З віком ймовірність такої взаємодії зменшується, і серед людей у віці 55 + її можна спостерігати лише для 15% населення країни. Українська аудиторія, на відміну від європейської, ще не дуже втомилася від активності брендів у соціальних мережах, тому більше підпадає під їх вплив. Наприклад, 49% українців найімовірніше придбають товар бренду, за яким вони стежать в соцмережі, ніж будь-якого іншого.

В Україну дуже неохоче купують путівки онлайн, тільки 1% респондентів колись це робив. Лише 11% користувачів вважають, що інтернет спростив планування відпустки і купівлю путівок (для порівняння – в Європі таких 43%). Зате українці частіше європейців використовують інтернет для спілкування і вибору товарів і послуг. В Європі проникнення смартфонів вже становить 44%, в Україну – лише 25%. В інтернет з мобільного в Україну виходять лише 8% населення, хоча серед молоді (16-24 роки) це робить кожен четвертий. При цьому майже всі молоді люди від 25 до 34 років мають телефон з доступом в мережу.

— – —

Оказывается теперь можно заказывать себе визитки круглосуточно и продвигать свой бизнес и услуги намного быстрее и эффективней.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Уанет наздоганяє радіо за охопленням аудиторії"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette