• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

У європі заборонили лампочки

Ну а якщо говорити серйозно, то в 27 країнах, що входять в євросоюз, почала діяти заборона на лампи розжарювання потужністю 25 і 40, Вт. І сталося це не просто так: крок є частиною багаторічної кампанії, розпочатої ще у 2005 році. Її метою був перехід на більш енергоефективнітехнології. Очевидно, що лампочки – один з головних пріоритетів, адже вони є у великій кількості в кожному будинку.

На сьогоднішній день альтернатив для ламп розжарювання чимало. Це не тільки лампочки денного світла, закручені в спіральки (до яких ми вже теж звикли), але і галогенні і LED-лампи. Всі вони дають ту ж кількість світла, але споживають в середньому на 80% менше енергії. При масштабах міста або, тим більше, країни, це дуже пристойна економія за споживанням енергії. Як наслідок, платити за електрику мешканці теж будуть менше. Правда, треба врахувати, що лампи розжарювання були дешевші, що трохи зменшує ефект економії.

Є і ще одна сторона медалі, з’ясувалося, що деякі люди страждають від чутливості до LED-ламп, так що говорити про те, що енергоефективні лампи є 100% заміною звичайним – поки зарано. Лампи розжарювання потужністю 100, 75 і 60 Вт були заборонені в Європі в 2009, 2010 і 2011 роках відповідно.

— – —

 Вы не хотите идти на мероприятия сами или вы организовываете встречу и вам нужна хозяйка мероприятия? Тогда к вашим услугам модель хостес, котрая решит все эти вопросы и станет украшением вашего мероприятия.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "У європі заборонили лампочки"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette