• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

У Google + 20 млн користувачів

Нова соціальна мережа від гіганта інтернет індустрії “Google +” подолала нову планку по кількості зареєстрованих користувачів.

Усього за три тижні існування мережі кількість користувачів перевалила за 20 мільйонів. Це досягнення дало змогу Google + зробити помітку у світовій історії і стати найбільш швидкозростаючою у світі.

Такий зріст кількості користувачів не спиняє навіть те, що зареєструватись можна лише по інвайтам (запрошенням).

По підрахункам, в середньому кількість користувачів, на яку збільшувалась аудиторія Google + склала 750 чоловік на добу.

Наразі стало відомо, що темп зростання нових користувачів соціальної мережі уповільнився.

Головною фішкою Google + є те, що друзів можна об’єднувати у так звані “кола” – групи користувачів, що мають якісь спільні інтереси на думку користувача акаунта.

Крім цього можна налаштувати рівень доступу різних кіл по бажанню – це є одною з причин такого різкого зростання аудиторії Google +.

Google + була запущена в режимі бета тесту лише 28 червня. Аналітики зауважують той факт, що ріст аудиторії Google + значно більший, ніж у свій час був у Facebook та Twitter.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "У Google + 20 млн користувачів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette