• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

ЦРУ бере соціальні мережі під тотальний контроль

Згідно з представленими агентством Associated Press даними, штаб-квартира ЦРУ розпочала свою роботу по відстеженню записів в соціальних мережах. Серед соціальних мереж, які потрапили «в розробку» виявилася і найвідоміша – Facebook. Контролюванням роботи соціальних мереж буде займатися створений спеціально для цієї мети підрозділ з назвою “Центр відкритих джерел”. Що до неофіційної назви нової служби, то її прозвали “мстивими бібліотекарями”. Робота підрозділу буде полягати в аналізі повідомлень, які з’являються в соціальній мережі в об’ємі до 5 мільйонів повідомлень за добу.

Слід відзначити цікавий нюанс: в відповідності з законами США, повідомлення американських громадян не можуть бути переглянуті представниками спецслужб без отримання на те ордера. Щоправда, ні створенню нового підрозділу, ні його роботі цей факт «не заважає». Як зазначається в даних Associated Press, аналогічні підрозділи вже працюють після теракту що відбувся 11 вересня. Щоправда тоді вони виникли саме для покращення можливостей боротьби з тероризмом, а на даний момент вони вже значно розширили поле діяльності. Цікаво зазначити, що приватні повідомлення в соціальній мережі Facebook можут читати не лише кваліфіковані розвідники, а й звичайні користувачі, оскільки вся інформація на Facebook нині повністю індексується в ПС Google.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "ЦРУ бере соціальні мережі під тотальний контроль"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette