• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Цінуйте свою роботу

Привіт, дорогі читачі. Сьогоднішній пост присвячений цінності того, що ви створюєте та тому чим ви займаєтесь і найголовніше – яку винагороду отримуєте за це.

Нещодавно я спіймав себе на думці, що продаю свою роботу за копійки, коли можу продати її удвічі, а той у тричі дорожче. Я кажу не лише про послуги, які я надаю, але й про посилання, що я продаю з блогу. Давайте поговоримо про цінність та вагу вихідних посилань та про те, скільки повинен коштувати копірайтинг, створення та просування сайтів.

Кожен фрілансер знає, що робота в інтернеті не проста штука – частіше за все вона виявляється набагато складнішою, ніж робота в оффлайні. Та доводиться її виконувати за смішну ціну тому що інших замовлень немає. Я думаю, багато хто стикався з такою проблемою, коли замовлення валяться як лавина одночасно і коли їх взагалі немає. Нестабільність роботи змушує братись за замовлення, у бік яких в інший час навіть не подивився.

Та давайте розглянемо ситуацію з іншого боку: Що буде, коли виставити крайню планку ціни, нижче якої ви не будете братись за роботу? Я впевнений що нічого погано це не принесе – навпаки, роботодавець зрозуміє, що ви професіонал і не витрачаєте час на дурнички. Ще нікому не заважало те, що він цінував свій час та свою роботу.

Наразі я не можу назвати вам реальних цін на створення сайтів та їх просування, але знаю точно, що деякі веб-майстри дуже сильно занижують планку і на виході отримують мізерну суму за свою роботу. На мою думку це є не припустимо. Навіщо витрачати свій час на те, що не принесе вам очікуваного прибутку?

Іноді я задумуюсь над заміною дизайну цього та ще кількох блогів. І як ви думаєте, в кого я зроблю замовлення: В дизайнера, що штампує шаблони по 50 доларів чи у професіонала, який оцінює свою роботу у 200-300 вічно зелених купюр? Звісно для своїх блогів я прагну кращого, тому вони отримають дизайн від того, кому я зможу дійсно довірити свої плани, щодо реалізації супер дизайну.

Саме тому вважаю доцільним одразу визначитись за скільки ви готові робити ту чи іншу послугу і ніколи не йти на зниження своїх цін. Лише у разі оптового замовлення та серйозної передплати.

Нещодавно я вирішив підняти ціни на посилання, які я продаю з цього блогу. Хоча показники блогу бажають кращого, але оскільки цей блог я сильно ціную, бо він є моїм першим серйозним звершенням, то й ціни поставлені більш менш адекватні. Думаю скоро ще трішки підняти ціну на постові. Зараз на ГГЛ я продаю вічні посилання по 80 російських рублів, а на РотаПості за 60. Після підняття цін заявки приходять так само активно, тому моє рішення виявилось вірним.

Я закликаю вас цінувати свій час та роботу. Не думайте, що коли ваші ціни будуть мінімальними, то це буде настільки ж корисним для вашого блогу, як і для вашого гаманця. Краще розмістити одне посилання на сторінку по ціні 3 у.о., ніж 2 посилання по 1.5$.

На десерт відео-робота студента I-го курсу
Інституту Екранних Мистецтв
Дедкова Данила


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Гарно виглядають слова “Цінуй свою роботу” на малюнку невідомого автора – невідомого двічі: крім того, що авторство не вказано, ще й свій надпис вліплений і адреса Akhe.info – так, ніби картинка є власністю цього сайту!!!

Хочеться дати пораду – “цінуйте і ЧУЖУ роботу!”.

Негарно ставити свій підпис на чужих фотографіях! Чи може хочете сказати, що всі ці фотографії – ваші?

Ні, фотографії не мої. Але блог мій. Disdain
Пост зовсім не про авторські права.

Так, я часто зловживаю тим, що пощу у себе в блозі чужі картинки. Від того, комусь стало гірше? Чи можливо ви автор цих фото?

“Але блог мій” – тобто, що хочу, те й пощу? Ну і логіка!

Ставлячи свою адресу на фотографії ви ніби вказуєте, що фотографія ваша, тоді як вона не ваша – це не нормально!!!

Чули щось про вотермарку?

За що ви боретесь? Не розумію.

Бажано коментувати по темі.

А Seogle правильно сказав, навіщо ти ставиш свої копірайти на чужих картинках? Це плагіат.

Сам на такому ж етапі роздумів.
І скільки пропозицій надходить з ГГЛ?
Які відношення з Яндексом? Індексує, не вилітає?

Щодня по 1-2. Це при тому, що я сам запрошення не розсилаю.
Яндекс більш менш блог любить. Зараз лише 2 сторінки вилетіли, але думаю повернуться назад.

!-2 заявки це досить чудово. В мене на блогуні приходить деколи 1-3 заявки а деколи жодної, при цьому я шлю по 100 а то й більше запрошень щодня

мені щось блогун не подобається. рекламодавці просять ставити вічний лінк за 15 рублів, та ще й хочуть, щоб це був єдиний лінк у записі О_О
але ж навіть якщо три таких лінки ставити – все одно невигідно виходить…

Є заявки і за більшу суму, просто треба відправляти багато пропозицій.

Потрібно відправляти пропозиції під правильні компанії.

та шо ж таке, це тільки мій сайт Ротапост не прийняв? Frown Адміни написали, що україномовних блогів не беруть Frown

Напиши у тех підтримку.

написала, а вони відповіли, що приймають лише російськомовні сайти. мабуть, якесь нововведення…

Я вирішив не розраховувати на примхи Яндекса і співпрацюю з getgoodlinks по Гуглу.
Набагато спокійніше.

І що, йдуть заявки?

Дуже добре йдуть.

“але оскільки цей блог я сильно ціную, бо він є моїм першим серйозним звершенням” – це правильна фраза але для рекламодавців вона абсолютно нічого не означає, оскільки ще треба дописати “але оскільки цей блог цінують люди та я я сильно ціную, бо він є моїм першим серйозним звершенням , котре привернуло увагу сотень постійних читачів” Big Smile))

В описі сайту на біржах посилань я пишу щось типу:

Блог існує більше року. Відвідуваність блогу становить більше 100 людей, більшість з них є постійними читачами. Пузомірки такі то.. Текст авторський, а значить унікальний.

Я, як рекламодавець на таке клюю сам = )

Залишити коментар, або два до запису "Цінуйте свою роботу"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette