• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Цілі на січень 2011 року

Привіт усім! Заскучив я за вами та за своїм блогом. Я кожного дня переглядаю чи немає нових коментарів, але часу написати пост немає – новорічні свята на те й свята, аби відпочити. Кожного місяця я роблю підсумки минулого та ставлю цілі на наступний. Минулого місяця під новий рік я зробив розширений підсумок за 2010 рік, але так і не поставив конкретних цілей. А коли немає до чого тягнутися, то пропадає мотивація та кудись зникають ідеї для нових постів. Або просто на просто стає лінь чи виникають якісь відмовки. Аби цього не сталось на початку року, я ставлю собі нові цілі на січень.

У кінці посту міні конкурс.

Для цього блогу я уже давно визначив напрямок розвитку – це наповнення цікавим авторським контентом, тобто моїми думками та спостереженнями. А також додавання нових постів у рубрику UAновини, яку я згодом планую розвинути у дещо більше. Наприклад у СМІ =)

Я вже давно казав і повторююсь ще раз: чим частіше оновлюється блог, тим більше шансів він має при зайнятті позицій при видачі результату у пошукових системах. Це нещодавно довів російський блогер-нахаба Павло Воронович. Хто ще не знає, він став масово копіювати тексти з інших блогів, і з часом сторінки його блогу стояли вище у видачі, ніж сам оригінал. Дивно чи не так? Це означає, що копіпаст живий і буде ще довго жити.

Я не кажу, що потрібно красти тексти і вставляти собі на блог без зворотнього посилання. Я говорю про періодичність оновлення блогу. Якщо вона часта та постійна – успіх забезпечено!

  • Ціль перша – написати за січень 8 постів, які будуть транслюватись на головну сторінку блогу та у RSS стрічці;
  • Ціль друга – подальше наповнення рубрики UAновини;

Оскільки у мене не один блог, я повинен розриватись на кілька фронтів. Це дуже важко і веде за собою не продуктивність роботи. Є варіант залучення до інших блогів, авторів, яким буде цікаво наповнювати ті блоги. Можливо навіть за грошову винагороду.

  • Ціль третя – знайти хоча б одного автора для блогу, що пустує;

Я розпочав еру наповнення свого блогу, з позначкою 18+, текстовим контентом власного виробництва. Я щодня намагаюсь писати кілька постів, заточених під окремі ключові запити. І це вже дало деякі результати. Відвідуваність еро блогу піднялась із 80 до 150 хостів на добу. Планую продовжувати у тому ж темпі.

  • Ціль четверта – підняти відвідуваність еротичного блогу як мінімум до 400 уніків на добу до кінця січня;

Давно виношую план створення 2-х СДЛ. Один суто для жінок, інший для чоловіків. Для цього мені потрібен чималий грошовий ресурс, який мені поки що не вдається назбирати. Постійно заважають незаплановані витрати. Та треба рано чи пізно починати працювати над своєю цілю.

  • Ціль п’ята – створення семантичного ядра для 2-х СДЛ; Купівля 1-2 статей на кожен з блогів;

Думаю цих цілей достатньо. Якщо вдасться досягнути усього чого запланував, або перестрибнути поставлену планку, я буду дуже радий.

На останок невеличкий конкурс на 5 WMZ:

Тому, хто вгадає за скільки днів, починаючи з 1-го січня, еро блог досягне 1000 відвідувачів на добу я вручу ці грошики.

Вгадувати можна до наступних підсумків. Результат та нагородження у день, коли на лічильнику відвідувачів буде 4-х значне число.

Ось і всі умови міні конкурсу. Удачі!

На десерт відео: А чого ти добився у своєму житті?

— – —

Вам нужен собственный сайт визитка или возможно, вы ищите где можно сделать корпоративный сайт для своей компании? Вам однозначно нужно попробовать создание сайтов в Самаре. Это быстро, дешево, надежно и целесообразно. Не теряйте времени и делайте сайты любой сложности. Покажите интернету свое лицо или лицо компании.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Бажаю успіхів у виконанні цілей, а сайт +18 припущу досягне 1000 відвідувачів десь 18 липня

Це ж адалт. Там вийти на 1к не так і важко. Головне правильно підбирати ключі і не переборщити з їх повторенням.

Звісно, якщо працювати регулярно, то цієї цифри добитися можна й швидше, а я назвав дату, просто навмання. Хоча ще є ймовірність випадання такого сайту с індекса.

Сплюнь!
Саме випаду з індексу я і боюсь більше всього. Адалт не стабільна штука.

Сплюнув та по дереву постучав. Smile

коли він досягне 1000+ залежатиме від тебе. моя думка 1-5 травня.

Дякую. Але я думаю це станеться дещо раніше, якщо я буду рухатись у такому ж темпі.

ну я спецом пишу травень, щоб ти мав стимул мені доказати і всім що це можна зробити швидше, чого і бажаю)

В цьому конкурсі дуже просто виграти хоч сьогодні. От візьму і поставлю код на сайт з трафом 30тис/день що підгружатиме всім відвідувачам твій блог і вже сьогодні матимеш кілька кіло.

Так колись ми зробили над одним ненависницьким форумом. Типу Ддос атака, яка поклала хостинг того форуму.

Ну тоді маленьке уточнення:
Трафік саме з пошукових систем має становити як мінімум 1к на день.

Ос тому то я і не хотів усім підряд палити урл еро блогу. Quiet

Просто вставити цей код на потужний відвідуваний сайт. Там візуально ніяких змін не буде, а тобі рахуватиметься трафік

Цікаво, що на той блог по Яху немає жодного зовнішнього посилання. Як на мене, то дивним мало б бути 1тис без беків

Не завжди беки є головним інструментом для просування.

150 хостів звідкись узялись? Думаю ще 850 наберу.

Так, я буду час від часу купувати посилання на цей блог. Так, я буду обмінюватись посиланнями. Але головна ставка, на внутрішню оптимізацію, та оптимізацією по ключовим фразам сторінок, категорій і головної сторінки зокрема.

по розкрутці адалту і заробітку в адалті доречі колись переглядав цікавий блог.
http://babloman.com/. Але починай читати пости з кінця, від самого початку блогу. може щось цікаве для себе найдеш.

За цим блогом я слідкував ще від початку його заснування. Він виграв відбір на курс до Бормалея, блог якого не так давно купили чи викрали.

Там про РУ адалт немає ні слова. Тому для мене він не несе великої користі. Лізти в бурж адалт немає змоги і не достатньо знань.

думаю, на 8 березня )

Угу. Якраз тоді жінки почнуть шукати свої фото у мережі і будуть натрапляти на мій еро блог =)
Версія прийнята.

СМІ чи ЗМІ?

Очепятка вийшла. Laugh

Якщо на українській то – засіб масової інформації, якщо на кацапській, то средство массовой информации.

Це не суттєво.

зроблю припущення, що 20 квітня Smile

“Я розпочав еру наповнення свого блогу, з позначкою 18+, текстовим контентом власного виробництва.” – свіже порно буде Smile Не страшно?Big Smile)

Про конкурс, набере за рік часу при умові що буде регулярне вливання часу, коштів і старань Smile

Ні. якраз і п*рн* там не буде. Лише еротика в пристойних рамках. Тому і не боюся. Тим паче хостер дозволяє такий контент.

За рік можна і кілька тисяч зробити – головне правильно обрати ключі. Побачимо як вийде у мене.

Я мав на увазі, що то власний продукт аля хом відео Big Smile

Giggle Ні, такого я не викладу в мережу. Хоча й запасів власне немає.

Підтримую ELECTRIC-ка хоч все залежить від якості і свіжості порноSmile А взагалі успіху і натхнення так як плани амбітні.

Я п*рн* не займаюсь. Лише легка еротика. Не сказав би, що успіх так сильно залежить від якості та свіжості самих картинок.
Людина з пошукової системи шукає фрази та слова, тому чим більше якісного текстового оптимізованого контенту, тим краще.

Дякую за побажання.

Залишити коментар, або два до запису "Цілі на січень 2011 року"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette